ادامه حملات مقاومت اسلامی عراق به اهدافی در ایلات و یک پایگاه هوایی اشغالگران

ادامه حملات مقاومت اسلامی عراق به اهدافی در ایلات و یک پایگاه هوایی اشغالگران

مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد: بامداد امروز (جمعه) در ادامه حملات خود به اراضی اشغالی با پهپاد هدفی حیاتی در ام الرشرش، (ایلات) در سرزمین های اشغالی فلسطین را هدف قرار داد.

به گزارش آیت البرز، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه هایی پس از اعلام هدف قرار دادن پایگاه هوایی «عوبدا» در بامداد امروز-جمعه- نیز به عملیات خود علیه رژیم صهیونیستی ادامه داد.

مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد در واکنش به کشتارهای اشغالگران در نوار غزه با پهپادهایش اراضی اشغالی را هدف قرار داد.

طبق گزارش المیادین، مقاومت اسلامی در عراق در سه بیانیه جداگانه اعلام کرد که مبارزانش سه عملیات را در سرزمین های اشغال شده فلسطین در سال 1948 با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین انجام دادند که در یکی از آنها یک مقر نظامی اشغالگران در ایلات را هدف قرار دادند و در عملیاتی دیگر به یک هدف حیاتی در آنجا حمله کردند. آنها همچنین در عملیات قبلی یک پایگاه نیروی هوایی اسراییل را در «عوبدا» هدف قرار دادند.

مقاومت اسلامی عراق در 2 بیانیه کوتاه تاکید کرد مبارزانش بامداد روز جمعه با هواپیمای بدون سرنشین یک پایگاه نظامی اشغالگران در ام الرشرش (ایلات) و یک هدف حیاتی در این شهر را هدف قرار داده اند.

مقاومت تاکید کرد که این 2 عملیات در ادامه رویکرد مقاومت در برابر اشغالگری، در حمایت از مردم نوار غزه و در پاسخ به کشتارهای مرتکب شده توسط این رژیم غاصب علیه غیرنظامیان بی دفاع فلسطینی از جمله کودکان، زنان و سالخوردگان انجام می شود.

مقاومت اسلامی در بیانیه ای کوتاه که پنجشنبه شب منتشر شد نیز اعلام کرد که مبارزان آن با استفاده از پهپاد، پایگاه هوایی «عوبدا» اسراییل را هدف قرار دادند و تاکید کرد که به انهدام سنگرهای دشمن ادامه خواهند داد.

مقاومت عراق در آوریل گذشته در عملیاتی مستند که در آن از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده شده بود، پایگاه هوایی «عوبدا» را هدف قرار داده بود.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه حملات مقاومت اسلامی عراق به اهدافی در ایلات و یک پایگاه هوایی اشغالگران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه حملات مقاومت اسلامی عراق به اهدافی در ایلات و یک پایگاه هوایی اشغالگران"، کلیک کنید.