گاز به 4 روستای شهرستان چایپاره رسید

گاز به 4 روستای شهرستان چایپاره رسید

به گزارش خبرگزاری آیت البرز از آذربایجان غربی به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان، طی مراسمی با حضور مسیولین و مدیران استانی و شهرستانی در محور شوریک چایپاره، گاز چهار روستای این محور به مرحله بهره برداری رسید.

علیرضا شیخی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی در این مراسم با اشاره به اینکه این پروژه به همراه گازرسانی به 29 صنایع از مصوبات دور اول سفر مقام عالی استان به چایپاره بود، گفت: در قالب این پروژه، مشعل گاز روستاهای شوریک، قورول سفلی، بالا کهریز و قره کهریز به همراه 29 مورد از صنایع شهرستان روشن شد.

وی ادامه داد: با گازدار شدن این روستاها، 229 خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با بیان اینکه برای گازرسانی این محور، در مجموع 21 کیلومتر شبکه گذاری شد، خاطرنشان کرد: این پروژه با صرف 200 میلیارد ریال اعتبار به مرحله اجرا درآمد.

شیخی همچنین با اعلام اینکه تعداد کل روستاهای چایپاره 74 روستاست، گفت: از این تعداد 41 روستا گازدار شده و 9 روستا نیز در دست اجراست؛ ضمن آن که 4 روستا نیز در مرحله ی پیمان سپاری است.

وی خاطرنشان کرد: طی دهه مبارک فجر امسال، با افتتاح پروژه های در دست اجرا، بهره مندی خانوار روستایی چایپاره از نعمت گاز به 98 درصد رسیده و گازرسانی به تمام روستاهای بالای 20 خانوار این شهرستان به اتمام می رسد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گاز به 4 روستای شهرستان چایپاره رسید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گاز به 4 روستای شهرستان چایپاره رسید"، کلیک کنید.