واکنش تندی ویسی به محرومیت 2 میلیاردی؛ آدم می کشتم ارزان تر می شد!

واکنش تندی ویسی به محرومیت 2 میلیاردی؛ آدم می کشتم ارزان تر می شد!

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ عبدالله ویسی که دو روز قبل از سوی سازمان لیگ با جریمه 2 میلیارد تومانی به علت اظهاراتش در نشست خبری پس از دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک مواجه شد، شب گذشته در گفت وگو با برنامه فوتبال برتر نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

ویسی در واکنش به مبلغ قابل توجه جریمه از سوی سازمان لیگ گفت: آنقدر استرس و فشار بازی ها روی من وجود دارد که مسایل مالی در آن گم شده است. من اول فکر کردم 200 میلیون یا 20 میلیون تومان جریمه شدم، اما بعد دیدم که 2 میلیارد تومان است!

سرمربی فولاد خوزستان یادآور شد: مگر سازمان لیگ مرجع قانونی است که حکم می دهد؟ ابتدا فکر کردم کمیته انضباطی من را جریمه کرده که جا دارد از آقای حسن زاده به عنوان رییس این کمیته عذرخواهی کنم.

ویسی تاکید کرد: دستورالعمل سازمان لیگ دیگر چه چیزی است؟ مگر مرجع قانونی هستند؟ من از زمانی که این جریمه آمده، در دیکشنری، لغت نامه دهخدا و تمام لغات فارسی می گردم که «رصد» یعنی چه؟ آخرش به این رسیدم که یعنی «پاییدن»! یعنی یک موضوعی را «بپایید»، 2 میلیارد تومان جریمه دارد؟

او ادامه داد: اینکه گفتم اگر نمی توانید اداره کنید، حفاظت اطلاعات و شورای امنیت ملی به میدان بیایند، جریمه دارد؟ من این حرف ها را برای کمک به خودم زدم. الان هم می گویم اگر نمی توانید کار را انجام بدهید، به حفاظت اطلاعات بسپارید تا خیلی خوب این موضوع را رسیدگی کند. به کجای شما برخورد که این حرف را زدم؟

سرمربی فولاد در خصوص زمان حضورش در تهران برای پیگیری این پرونده گفت: امروز یا فردا باید به سازمان لیگ بروم. اگر یک نفر مرتکب قتل شود، ابتدا باید به دادگاه و بعد به دیوان عدالت برود و پس از آن برای او حکم صادر می کنند، اما من هنوز کمیته انضباطی فدراسیون نرفته ام، اما هنوز کمیته انضباطی از من چیزی نخواسته است!

ویسی در واکنش به اینکه تا زمان پرداخت این مبلغ اجازه نشستن روی نیمکت فولاد را ندارد، ابراز کرد: به خدا قسم، به والله قسم، اگر نیاز باشد تا دادگاه حکمیت ورزش، ای اف سی و فیفا این موضوع را پیش می روم چون هیچ چیزی نیست.

سرمربی فولاد تصریح کرد: اگر من یک انسان را بکُشم که بدترین کار دنیا است، باید 800 میلیون تومان دیه و جریمه بدهم، اما چطور برای یک حرف در فوتبال باید 2 میلیارد تومان پرداخت کنم.

او درباره مبلغ قراردادش با باشگاه فولاد ابراز کرد: قرارداد من یک میلیارد و 500 میلیون تومان است. اگر هم تیم بماند هم این مبلغ به 5 میلیارد تومان افزایش پیدا می کند.

سرمربی فولاد پیرامون وضعیت نه چندان خوب تیم های خوزستانی گفت: به نظرم 100 درصد دو تیم خوزستانی در لیگ برتر می مانند و رو سیاهی به زغال می ماند. به ما کمک کنید چون واقعا فوتبال خوزستان حیف است. درست است محدودیت نمی شناسد و فوتبال حد و مرز ندارد ولی ما را اذیت می کنند.

258 258

واکنش تندی ویسی به محرومیت 2 میلیاردی؛ آدم می کشتم ارزان تر می شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش تندی ویسی به محرومیت 2 میلیاردی؛ آدم می کشتم ارزان تر می شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش تندی ویسی به محرومیت 2 میلیاردی؛ آدم می کشتم ارزان تر می شد!"، کلیک کنید.