مولر: موفقیت های ریال تصادفی نیست

مولر: موفقیت های ریال تصادفی نیست

توماس مولر با اعلام اینکه تیمش شانس رسیدن به فینال لیگ قهرمانان را دارد عنوان کرد موفقیت های ریال مادرید در سال های قبل تصادفی نبوده است.

به گزارش آیت البرز، توماس مولر، مهاجم بایرن مونیخ نقاط قوت ریال مادرید را قبل از دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابیو ذکر کرد.

توماس مولر در صحبت هایی قبل از این دیدار گفت: ریال مادرید نقاط قوت خاص خودش را دارد. آن ها می توانند در بازی هایشان عقب نشینی کنند و بدون هیچ مشکلی دفاع کنند ولی در عین حال می دانند که بازیکنان سریعی در جلو دارند که می توانند ضدحمله بزنند. ریال روی ضدحملات تیم قدرتمندی است. تصادفی نیست که ریال مادرید در سال های اخیر به طور مداوم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده است. ریال حریف بسیار خطرناکی است اما ما هم شانس خودمان را داریم.

برای رسیدن به این مرحله، ضربه سر یوزوآ کیمیش کافی بود تا بایرن با برتری یک بر صفر در بازی برگشت و سه بر دو در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل آرسنال راهی نیمه نهایی شود.

تیم کارلو آنچلوتی نیز پس از پیروزی در ضربات پنالتی مقابل منچسترسیتی – قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا – موفق شد به این مرحله برسد. 

دیدار رفت دو تیم در مونیخ با تساوی دو بر دو به پایان رسید و حالا دو تیم باید چهارشنبه شب در مادرید به مصاف هم بروند.

پایان خبر آیت البرز

مولر: موفقیت های ریال تصادفی نیست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مولر: موفقیت های ریال تصادفی نیست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مولر: موفقیت های ریال تصادفی نیست"، کلیک کنید.