برنامه های کانون در سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد

برنامه های کانون در سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور در سه غرفه سالن جنوبی ناشران کودک و نوجوان، سالن ناشران آموزشی (کانون زبان ایران) و سالن ناشران عمومی در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حاضر است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این دوره از نمایشگاه کتاب با بیش از 1000 عنوان کتاب حضور خواهد داشت.

براساس این خبر در غرفه کانون پرورش فکری در بخش کودک و نوجوان بیش از 10 مربی برتر کانون از سراسر کشور حضور دارند و به کودکان و خانواده ها در انتخاب کتاب مشاوره می دهند.

کانون زبان ایران نیز با بیش از 150 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حاضر است و مشاوره، تعیین سطح رایگان و تخفیف ویژه کانون زبان ایران در غرفه های کانون صورت می گیرد.

همچنین مراسم جشن امضا با حضور نویسندگان آثار، اجرای کتاب تیاتر، برگزاری کارگاه های مادران، رونمایی از باشگاه صدهزار تایی های کانون، رونمایی از نشان باشگاه مخاطبان کانون، اختصاص تخفیف ویژه برای تجهیز کتابخانه های مدارس و اختصاص تخفیف ویژه برای مراکز کانون استان تهران از دیگر برنامه های کانون پرورش فکری در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.

علاوه براین در غرفه کانون سه مراسم رونمایی برای تولیدات جدید کانون پرورش فکری برگزار خواهد شد که رونمایی از کتاب های گروه سنی صفر (کتاب های مناسب برای گروه سنی زیر 4 سال) از جمله این برنامه هاست.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سالن های ناشران کودک و نوجوان، ناشران عمومی، ناشران آموزشی (ویژه کانون زبان) و بخش مجازی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نشانی https://book.icfi.ir/ حضور دارد.

سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 19 تا 29 اردیبهشت 1403 در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود.

برنامه های کانون در سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه های کانون در سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه های کانون در سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد"، کلیک کنید.