گزارش ناامیدکننده نشریه آلمانی درباره سردار آزمون

به گزارش خبرگزاری آیت البرز، شب گذشته در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، سردار آزمون و آ اس رم به مصاف بایر لورکوزن رفتند، باشگاهی که مهاجم ایرانی آن قرضی برای رم بازی می کند.

بنابر روایت ورزش سه، رم بند خرید 12.5 میلیون یورویی سردار را دارد ولی بایر طبق ادعای کیکر بعید است به این مبلغ دست پیدا کند.

نه رم سردار را می خواهد، نه لورکوزن!

روز یکشنبه در تساوی 2-2 در ناپل، سردار آزمون برای اولین بار از هفته بیست و ششم سری آ در فوریه به ترکیب اصلی رمی ها بازگشت. این بازیکن ایرانی پس از آسیب دیدگی از ناحیه ران در پیروزی 5-0 مقابل ترکمنستان در مقدماتی جام جهانی در 21 مارس، برای دو دیدار نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل باشگاه اصلی خود از لورکوزن، به موقع به شرایط آرمانی برگشت.

آزمون تا پایان فصل و با بهترین فرم در دسترس است تا بتواند خود را به رم برای خرید قطعی اش متقاعد کند. رمی ها نیز اساسا دوست دارند ستاره ایرانی را حفظ کنند اما نه به شرایط فعلی.

در واقع دانیله ده روسی، مربی رم، به سردار علاقه دارد و او را بازیکنی ارزشمند می داند. اخیرا آاس اسپانیا ادعا کرده بود که سردار گزینه خرید 12.5 میلیون یورویی دارد که تا پایان ژوین قابل فعال شدن است اما بعید به نظر می رسد که رم این کار را انجام دهند.

به عنوان پیش نیاز انتقال آزمون، رم باید ابتدا به لیگ قهرمانان اروپا برسد. اما تیم پایتخت هنوز از کسب رتبه پنجم لیگ مطمین نیست. اما حتی اگر آنها به لیگ قهرمانان برسند نیز رم این بند را مستقیماً فعال نمی کند. به هر حال، آزمون که بعد از دوران سختش در لورکوزن راهی رم شد اما به شکل قرضی، در این فصل با سه گل در 20 بازی سری آ آنقدر خوب بازی نکرده است که رم را برای پرداخت 12.5 میلیون یورو متقاعد کند.

نه رم سردار را می خواهد، نه لورکوزن!

مدیران رم سعی خواهند کرد در بدترین شرایط و در صورت درخواست مربی برای حفظ سردار، مبلغ انتقال او را کاهش دهند. با علم به اینکه بایرلورکوزن دیگر برای حفظ این بازیکن 29 ساله که قراردادش تا سال 2027 اعتبار دارد، برنامه ای ندارد، ممکن است با کاهش رقم انتقال موافقت کنند.

رم خود را در موقعیت خوبی برای مذاکره می بیند

انتظار می رود اولین بحث ها بعد از اتمام دو بازی رفت و برگشت نیمه نهایی انجام شود. از آنجایی که سایر طرف های علاقه مند مانند سویا، المپیک لیون یا باشگاه های کوچک تر سری آ، که قبلاً در زمستان حاضر به جذب سردار بودند، توان پرداخت بند خرید او را ندارند، رم احساس فشار نمی کند و خود را در موقعیتی خوب برای مذاکره می داند.

این شرایط البته ممکن است عوض شود، یه این ترتیب که سردار در دو بازی نیمه نهایی خودش را نشان دهد. او دیشب در شکست 2-0 رم نتوانست گلزنی کند ولی هنوز یک بازی برگشت باقی مانده است. آنچه مسلم است اینکه، در حال حاضر نه رم و نه لورکوزن سردار را نمی خواهند.

258219

گزارش ناامیدکننده نشریه آلمانی درباره سردار آزمون

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گزارش ناامیدکننده نشریه آلمانی درباره سردار آزمون" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گزارش ناامیدکننده نشریه آلمانی درباره سردار آزمون"، کلیک کنید.