طرح ملی مهارت افزایی دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار می شود

معاون دانشجویی وزارت علوم:

طرح ملی مهارت افزایی دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار می شود

رییس سازمان امور دانشجویان گفت: طرح ملی مهارت افزایی و توانمندسازی فکری، فرهنگی، معرفتی، اقتصادی، هنری، ادبی و اجتماعی دانشجویان شاهد و ایثارگر تابستان امسال به میزبانی دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می شود.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، هاشم داداش پور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان امور دانشجویان در مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره فرهنگی_ هنری، قرآنی شهید آوینی با تشکر از همه دست اندرکاران برگزاری این دوره از جشنواره گفت: امیدوارم در سومین دوره این جشنواره جشنی باشکوه تر داشته باشیم تا بتوانیم خادمی برای ایثار و شهادت و نماد های آن یعنی شهدا، ایثارگران و جانبازان باشیم.

رییس سازمان امور دانشجویان افزود: از همان قدم اول که قرار شد خادمان همه دانشجویان در سازمان امور دانشجویان باشیم تمام تلاش خود را به کار بستیم تا در خدمت دانشجویان شاهد و ایثارگر هم باشیم بنابراین از همان ابتدا اقدامات متعددی را آغاز کردیم و بنا را براین گذاشتیم تا در بستر ایثار و شهادت مبلغ خوبی ها و نیکی ها و البته رویداد های ویژه ای باشیم که جشنواره شهید آوینی، شهید سلیمانی و ضیافت ایثار از جمله آنها است.

داداش پور ادامه داد: کلیه این اقدامات در راستای اهداف و ماموریت های است که پدران ما و پدران شما برای ما گذاشته اند، زیرا عاقبت بخیری در انجام این امور است.

وی تصریح کرد: یکی از اقداماتی که از سوی اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان در تابستان سال جاری برگزار خواهد شد، طرح ملی مهارت افزایی و توانمند سازی فکری، فرهنگی، معرفتی، اقتصادی، دانشجویان شاهد و ایثارگر است که به میزبانی دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می شود.

معاون وزیر علوم با بیان اینکه این جشنواره با نام شهید آوینی آغاز به کار کرده است؛ ادامه داد: شهید آوینی راوی ایثار وشهادت بوده است و از همه می خواهم که زندگی نامه ایشان را مطالعه کنند.

داداش پور اظهار کرد: امیدوارم خط مبارزه و شهادت نصیب ما شود و بتوانیم همچون گذشتگان از این طریق خدمتی به انقلاب اسلامی کنیم. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح ملی مهارت افزایی دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح ملی مهارت افزایی دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار می شود"، کلیک کنید.