جامعه ای سرافراز است که معلمانش سرافراز نگه داشته شده باشند

جامعه ای سرافراز است که معلمانش سرافراز نگه داشته شده باشند

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه باید بکوشیم معلم در جامعه عزت و احترام داشته باشد، گفت: جامعه ای سرافراز است که معلمانش سرافراز نگه داشته شده باشند.

 به گزارش آیت البرز، رضامراد صحرایی در آیین بزرگداشت و تکریم معلمان نمونه شهرستان های استان تهران در مجتمع فرهنگی ایوان ری، اظهارکرد: امروز کسی که مرکز این تحولات است معلم است؛ قد هیچ جامعه ای از معلمانش بالاتر نیست بنابراین اگر می خواهیم جامعه ای آباد داشته باشیم باید قدردان معلمان باشیم.

وی با بیان اینکه معلم معمار هویت آینده ماست گفت: باید بکوشیم معلم در جامعه عزت و احترام داشته باشد چراکه جامعه ای سرافراز است که معلمانش را سرافراز نگه داریم.

وزیر آموزش و پرورش افزود: مقام معظم رهبری فرمودند تکریم مقام معلم بر همگان لازم است و باید همگی بر این مهم اهتمام داشته باشیم زیرا هیچ کشوری پیشرفت نمی کند مگر از مسیر آموزش و پرورش. امروز اگر از پیشرفت کشور و قدرت و اقتدار کشور چیزی می شنویم ریشه آن در آموزش و پرورش است و همین آموزش و پرورش است که سیلی محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم می زند.

صحرایی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش امید آفرین و سرزنده و رو به پیشرفت است البته در درون آموزش و پرورش نقص هایی نیز وجود دارد اما این درخت پرنشاط است و اگر سرزنده نبود امروز در جهان چنین قدرتی نداشتیم.

پایان خبر آیت البرز

جامعه ای سرافراز است که معلمانش سرافراز نگه داشته شده باشند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جامعه ای سرافراز است که معلمانش سرافراز نگه داشته شده باشند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جامعه ای سرافراز است که معلمانش سرافراز نگه داشته شده باشند"، کلیک کنید.