فیلم خبرسازی که از جنگنده پرسروصدای روسیه منتشر شد!

به گزارش خبرگزاری آیت البرز، اما در دنیایی که آمریکا از بازنشستگی قدیمی ترین جنگنده های نسل پنجم خود صحبت می کند و می خواهد جنگنده های نسل ششم خود را آزمایش کند، روسیه همچنان درباره تولید جنگنده های نسل پنجم پایین رده تا پایان دهه صحبت می کند.

بسیاری از انبوه گزارش هایی که در خصوص سوخو 75 منتشر می شود از سوی شرکت روسی Rostec است. اما در واقعیت این جنگنده در حال حاضر در مرحله طراحی باقی مانده است و به سختی می توان پی برد که بودجه برای توسعه آن از کجا تامین خواهد شد.

سوخو75 روسیه ممکن است به ایران بیاید/ فیلم

اگر سوخو75 طبق تبلیغات تولید شود، برای کشورهایی که بودجه محدودی دارند، هواپیمای جالب، ارزان تر، اما همچنان توانا خواهد بود. این جنگنده به عنوان یک جنگنده نسل پنجم با ویژگی های رادارگریز به ویژه در قسمت فوقانی است. سوخو 75 یک جانشین رادارگریز (یا حداقل تا حدودی) شایسته برای ناوگان MiG-21 در سراسر جهان خواهد بود.

بنابر گزارش RIA، یک سرویس دهنده مالی، قیمت اولیه سوخو 75 حدود 30 میلیون دلار خواهد بود که در مقایسه با اکثر جنگنده های آمریکایی و اروپایی موجود در بازار بسیار ارزان تر است. Rostec اعلام کرده است که 300 دستگاه از این جنگنده را طی 15 سال آینده تولید خواهد گرد. به گفته دیفنس اکسپرس، “در اصل، این جنگنده، میگ 21 با قابلیت رادارگریزی بهبودیافته، سیستم های دیجیتال و سلاح های هدایت شونده دقیق است.”

برای دیدن فیلم اینجا را کلیک کنید.

227227

فیلم خبرسازی که از جنگنده پرسروصدای روسیه منتشر شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم خبرسازی که از جنگنده پرسروصدای روسیه منتشر شد!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم خبرسازی که از جنگنده پرسروصدای روسیه منتشر شد!"، کلیک کنید.