مرکز فن آوری های نوین ساختمان نظام مهندسی راه اندازی خواهد شد

مرکز فن آوری های نوین ساختمان نظام مهندسی راه اندازی خواهد شد

به گزارش خبرگزاری آیت البرز استان سمنان ،حکیمی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان بیان داشت:بر اساس این تفاهم نامه در راستای ارتقای سطح همکاری های متقابل سازمان و پارک علم و فن آوری دانشگاه سمنان با هدف جذب ایده های نو و اجرایی در صنعت ساختمان راه اندازی خواهد شد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان حمایت از تکمیل فرآیند تبدیل ایده به محصول و تسریع در روند انتقال فناوری و خدمات فنی و مهندسی را از جمله اهداف این تفاهم نامه عنوان کرد و افزود:این مرکز با هدف حمایت از واحدهای فن آور و توسعه اقتصاد دانش بنیان و تجاری سازی نتایج دانشگاهی در صنعت ساختمان و تحقق ارتباط مراکز علمی پژوهشی با بخش های اقتصادی فعالیت خواهد نمود.

وی بیان داشت:این تفاهم نامه مشترک اجرایی به مدت 2 سال اجرا و سپس با صدور مجوز مرکز رشد و فناوری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان راه اندازی خواهد شد .

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرکز فن آوری های نوین ساختمان نظام مهندسی راه اندازی خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرکز فن آوری های نوین ساختمان نظام مهندسی راه اندازی خواهد شد"، کلیک کنید.