رضاییان: شکایت رحمتی به دست ما نرسیده است/ قانون جدید فدراسیون فوتبال شامل من نمی شود

رضاییان: شکایت رحمتی به دست ما نرسیده است/ قانون جدید فدراسیون فوتبال شامل من نمی شود

مدیرعامل فولاد درباره اخباری مبنی بر شکایت رحمتی از این باشگاه توضیح داد.

به گزارش آیت البرز بهرام رضاییان، مدیرعامل فولاد در یک نشست خبری پیرامون آخرین وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان در لیگ بیست و سوم درباره عقد قرارداد با رحمتی و شکایت او از باشگاه فولاد گفت: با توجه به بحث هایی که پیش آمد آقای رحمتی جزو گزینه های سرمربیگری باشگاه بودند و با هم مذاکره هم کردیم. پیش قرار داد نوشته شد. ایشان روی قراردادش بحث داشت و گفت یکسری از بندها را از قرارداد حذف کنید.

او افزود: با آقای عارف نیا مدیر حقوقی مذاکراتی انجام می دادند. من با آقای عارف نیا صحبت کردم. گفتند که قرارداد و پیش قراردادی را به ایشان دادیم. آقای رحمتی گفتند به شما خبر می دهم و بعد برای جلسه رفتند تهران اما تاکنون نه شکایتی دست ما رسیده و بحثی نبوده است. من خودم با آقای رحمتی صحبت کردم. چیز خاصی نبوده است.

مدیرعامل فولاد در پاسخ به این سوال که با توجه به حضور او در هیات رییسه فدراسیون فوتبال، آیا خللی در فعالیت او در باشگاه فولاد ایجاد نمی شود، توضیح داد: هیات رییسه فدراسیون فوتبال یک جایگاه حقوقی است. من به عنوان مدیرعامل باشگاه در هیات رییسه فدراسیون انتخاب شدم. مواردی که دوستان در فضای رسانه ای ذکر کردند شامل حال ما نمی شود. بعضی از دوستان  در هیات های فوتبال در جاهای متعدد با فدراسیون قرارداد مالی دارند و آقای تاج به درستی به این موضوع اشاره کردند که نباید افراد با قراردهای متعدد از فدراسیون فوتبال پول بگیرند. این شامل هیات رییسه که نمی شود. علی رغم این من که الان خدمت شما هستم هیچ قرارداد مالی با فدراسیون فوتبال ندارم.

ادامه دارد…

رضاییان: شکایت رحمتی به دست ما نرسیده است/ قانون جدید فدراسیون فوتبال شامل من نمی شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رضاییان: شکایت رحمتی به دست ما نرسیده است/ قانون جدید فدراسیون فوتبال شامل من نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رضاییان: شکایت رحمتی به دست ما نرسیده است/ قانون جدید فدراسیون فوتبال شامل من نمی شود"، کلیک کنید.