نخستین و بالاترین نیاز جامعه امنیت است

نخستین و بالاترین نیاز جامعه امنیت است

مسیول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان سمنان نخستین و بالاترین نیاز جامعه را امنیت عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، حجت الاسلام رضا کهساری، مسیول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان سمنان در مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با تبریک پیروزی شکوهمند عملیات تنبیهی نیرو های مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: این اقتداری بوده که به واسطه عنایت خداوند متعال، جان فشانی های همه شهدا به ویژه شهدایی مانند حسن طهرانی مقدم، شهید کاظمی و سردار سلیمانی و سایر شهدای ایران اسلامی و محور مقاومت به ثمر نشسته است.

وی با بیان حدیثی از امام صادق سه نیاز جامعه را تشریح و عنوان کرد: مدیر موفق مدیری است که بر اساس نیاز های زیرمجموعه خویش تلاش کند، نخستین نیاز جامعه در سطح کلان و اداره در سطح کوچک تر امنیت بوده، امنیت بالاترین نیاز است.

مسیول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان سمنان ادامه داد: در چند روز اخیر بعد از شهادت شهید زاهدی و همراهانش به دلیل احتمال پاسخ ایران فرودگاه های رژیم صهیونیستی مملو از جمعیت بود و می خواستند از اسراییل فرار کنند و در شب آخر قریب 55 هزار نفر فرار کردند با آنکه اعلام شده بود با مردم کاری نداریم؛ اما مردم ما ایام تعطیلات عید فطر را آن قدر به تفریح پرداختند که جاده چالوس را یک طرفه کردند این اثر امنیت بوده؛ امنیت ضروری است اعضای هییت علمی و مدیران آن را باید احساس کرده و اگر نکته ای باشد آن را صادقانه و صمیمانه مطرح کنند.

کهساری اضافه کرد: دومین موضوع عدالت بوده دانشگاه یعنی هر بخشی از مجموعه دانشگاه آن چیزی را که نیاز دارد، دیده شود همه نیاز ها را شاید نتوان برآورده کرد؛ اما اولویت بندی پاسخ به نیاز ها نیز عدالت است. سومین مورد از نیاز های جامعه رفاه بوده در دانشگاه صرفاً پرداختن به پژوهش و آموزش کافی نیست، باید برای دانشجو، کارمند و استاد تا جایی که می توانیم رفاه را فراهم و انگیزه تلاش را ایجاد کنیم.

وی بیان کرد: از تلاش نعمتی در طول 6 سال تصدی مسیولیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان تشکر می کنیم در زمانی که وی این مسیولیت خطیر را قبول کردند واحد دامغان شرایط ملتهبی را داشت و با درایت وی آرامش به دانشگاه بازگشت و با تلاش موفقیت های بسیاری را در این دوران کسب کرد.

نخستین و بالاترین نیاز جامعه امنیت است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نخستین و بالاترین نیاز جامعه امنیت است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نخستین و بالاترین نیاز جامعه امنیت است"، کلیک کنید.