آرایوخو پایه گذار بازگشت پاری سن ژرمن/ زنبورها فاتح شب جنون آمیز وستفالن

آرایوخو پایه گذار بازگشت پاری سن ژرمن/ زنبورها فاتح شب جنون آمیز وستفالن

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با 2 بازی آغاز شد که طی آن پاری سن ژرمن و دورتموند، بازنده های دور رفت جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کردند.

به گزارش آیت البرز، بارسلونا در مونتجویک میزبان پاری سن ژرمن بود و جو وحشتناکی از سمت هواداران بارسا علیه پاریسی ها و علی الخصوص عثمان دمبله وجود داشت. بارسا با کمک این فشار هواداری توانست یک گل زودهنگام توسط رافینیا به ثمر برساند اما آرایوخو مدافع اروگویه ای بارسا حکم حذف تیمش را با اشتباه مرگبارش صادر کرد.

آرایوخو در اواسط نیمه اول با اشتباهی بچه گانه اخراج شد و ژاوی یامال ستاره تیمش را قربانی او کرد تا یک مدافع وارد زمین کند و در اواخر نیمه اول دمبله سکوهای مونتجویک را به سکوت وا داشت.

در نیمه دوم پاریس ابتکار عمل را به دست گرفت و با بریس ام باپه و گل ویتینا موفق شد نهایتاً با نتیجه 4 بر یک پیروز شود تا در مجموع مقابل بارسلونا با نتیجه 6 بر 4 به برتری برسند و راهی نیمه نهایی شوند.

دمبله که زیر فشار وحشتناک هواداران بارسلونا قرار داشت با یک گل و کسب یک پنالتی بهترین بازیکن زمین شد.

در دیگر بازی اما اتلتیکومادرید در سیگنال ایدونا پارک زمین گیر شد و نتوانست راهی دور نیمه نهایی شود.

دورتموند بازی را عالی شروع کرد و با گل های برنت و ماتسن با پیروزی 2 بر صفر به رختکن رفت اما در نیمه دوم گل به خودی هوملس و گل کوریا بازگشت سیمیونه را تکمیل کرد.

اما این پایان کار نبود و در دقایق 71 و 74 فولکروک و سابیتزر در کمتر از 3 دقیقه نسخه روخی بلانکو را پیچیدند تا زنبورها فاتح شب جنون آمیز وستفالن شوند.

به این ترتیب پاری سن ژرمن و دورتموند که در دور گروهی بازماندگان گروه مرگ بودند حالا در نیمه نهایی مجددا یکدیگر را ملاقات خواهند کرد.

پایان خبر آیت البرز

آرایوخو پایه گذار بازگشت پاری سن ژرمن/ زنبورها فاتح شب جنون آمیز وستفالن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آرایوخو پایه گذار بازگشت پاری سن ژرمن/ زنبورها فاتح شب جنون آمیز وستفالن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آرایوخو پایه گذار بازگشت پاری سن ژرمن/ زنبورها فاتح شب جنون آمیز وستفالن"، کلیک کنید.