بوستان پرواز میزبان جشنواره گل و گلاب تهران

بوستان پرواز میزبان جشنواره گل و گلاب تهران

آیین افتتاح جشنواره گلابگیری با حضور رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران، مدیران شهری منطقه، خانواده شهدا و جمعی از شهروندان در بوستان پرواز برگزار شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، اکرم رجای، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه گفت: جشنواره گل و گلاب به منظور ترویج فرهنگ های سنتی، ایرانی و اسلامی و ایجاد نشاط اجتماعی به مدت 20 روز در بوستان پرواز برگزارمی شود.

وی افزود: این جشنواره با اجرای برنامه های شاد، برگزاری آیین گلابگیری و عرضه فرآورده های گلاب و عرقیجات همراه است.

معاون شهردار منطقه2 گفت: غرفه های متنوعی در این جشنواره پیش بینی شده است و همه روزه از ساعت 11 صبح پذیرای شهروندان است.

به گفته وی، بخش های دیگری نیز در این مجموعه وجود دارد همچون بخش برنامه های فرهنگی که از ساعت 19 اجرا می شود.

لازم به ذکر است غرفه های نوشیدنی تهیه شده با شربت های گیاهی، عرقیات، غرفه تاج گل با گل محمدی تازه، گل های آپارتمانی غرفه گریم کودک، غرفه عرق گیری زنده و تشریح فرایند گلابگیری از برنامه های این جشنواره است.

بوستان پرواز میزبان جشنواره گل و گلاب تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بوستان پرواز میزبان جشنواره گل و گلاب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بوستان پرواز میزبان جشنواره گل و گلاب تهران"، کلیک کنید.