واکاوی فضای سبز شهرکرد مورد توجه قرار گیرد

واکاوی فضای سبز شهرکرد مورد توجه قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری آیت البرز استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهرکرد، یوسف صادقی در نطق پیش از دستور دویست شصت وهفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهرکرد اظهار کرد: بهتر است که برای کاشت درخت در ورودی شهر هزینه بیشتری انجام گیرد و درختان حداقل ده ساله کاشته شود که تا دو الی سه سال بعد از کاشته ثمر آن دیده شود، اما تاکنون توجهی به این پیشنهاد نشده است.

وی افزود: طرح جامع، درمانگاه در خیابان رازی، کمربندی و ساماندهی ورودی شهر موضوعات مهمی هستند که باید در تمام جلسات استانداری و مدیران دولتی پیگیری شود.

رییس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و بهداشت عمومی شورای اسلامی شهرکرد، اضافه کرد: فعالیت در خصوص بازارچه ها آغاز شده و می تواند در ایجاد تعادل قیمت میوه در شهرکرد شود.

صادقی با اشاره به محقق شدن نشاط اجتماعی به صورت پراکنده در کارهای فرهنگی، بیان کرد: با توجه به فرهنگ بختیاری و تجمیع اقوام در استان همچنین آب و هوا مناسب و پتانسیل های موجود موقعیت جذب گردشگری در شهرکرد فراهم است.

وی ادامه داد: از فضای سبز و پارک های منطقه غرب، محله منظریه، پارک لاله، پارک ملت و بخش الحاقی غافل شدیم که امید است به زودی آماده سازی و تعاملی برای ورزش های همگانی ایجاد شود.

عضو شورای اسلامی شهرکرد تصریح کرد: واکاری و بازیابی فضای سبز از دست رفته شهرکرد موضوع مهمی است که باید به آن توجه شود و اگر نمی شود فضای سبز را توسعه داد حداقل واکاوی آن صورت پذیرد.

صادقی عنوان کرد: مدیریت شهری نسبت به سال های گذشته رضایت نسبی کسب کرده است، اما مصوبات و دغدغه های اعضای شورا نسبت به پروژه ها نیز باید انجام شود؛ البته که برآورده شدن برخی مصوبه ها در حد آرزو هستند.

وی ادامه داد: پروژه کمربندی 15 خرداد، جاده نمایشگاه، بحث انتقال پساب، پمپاژ و تصفیه ثانویه آب فضای سبز و برج های دوقلو خط قرمزهای شورای شهر است این موارد به سمع و نظر شهردار نیز رسیده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکاوی فضای سبز شهرکرد مورد توجه قرار گیرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکاوی فضای سبز شهرکرد مورد توجه قرار گیرد"، کلیک کنید.