پیام امیر دریادار سیاری به رییس سازمان انرژی اتمی

پیام امیر دریادار سیاری به رییس سازمان انرژی اتمی

امیر دریادار حبیب الله سیاری، رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، طی پیامی خطاب به مهندس محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی هسته ای جمهوری اسلامی ایران، فرا رسیدن روز ملی فناوری هسته ای را تبریک گفت.

به گزارش آیت البرز به نقل از ارتش، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند جناب آقای مهندس محمد اسلامی
ریاست محترم سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم؛

فرا رسیدن بیستم فروردین ماه، روز ملی فناوری هسته ای را به جنابعالی، مدیران خدوم و دانشمندان فرهیخته این فناوری راهبردی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بی تردید این روز؛ نماد دیگری از عزت، افتخار و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نشان بارزی از ایستادگی ملت های مظلوم و عدالت خواه جهان در برابر مستکبران و زورگویان عالم است که ندای مقاومت و آزادی خواهی را در اقصی نقاط جهان طنین انداز کرده اند.
در بیانیه گام دوم انقلاب و نظر به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص لزوم برخورداری کشور از علم و فناوری های نوین،  نیل به فناوی هسته ای و تلاش برای گسترش و پیشرفت آن می بایستی به صورت یک ضرورت انکارناپذیر در کشور مورد توجه قرار گیرد که یقیقناً این مهم باعث عزت و غرور ملی ، افزایش روحیه خودباوری و قدرت نرم کشور، توسعه مرزهای ژیوپولتیکی و بهبود مدیریت و حکمرانی مطلوب در تعاملات داخلی و خارجی خواهد شد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هسته ای، از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون دانشمندان و متخصصان جمهوری اسلامی ایران را در مسیر پیشرفت علمی و اقتدار ایران اسلامی را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مسیلت می نمایم.

رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران
دریادار دکتر حبیب الله سیاری

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام امیر دریادار سیاری به رییس سازمان انرژی اتمی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام امیر دریادار سیاری به رییس سازمان انرژی اتمی"، کلیک کنید.