10 نکته درباره بازی تراکتور و آلومینیوم

10 نکته درباره بازی تراکتور و آلومینیوم

آیت البرز/آذربایجان شرقی تراکتور برای تثبیت جایگاه خود در مکان سوم جدول باید از سد ایرالکو عبور کند.

تراکتور و آلومینیوم اراک آخرین بازی هفته بیست ودوم لیگ برتر را از ساعت 19:30 (دوشنبه) به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) برگزار می کنند.

به گزارش آیت البرز، تی تی ها هفته گذشته در جریان دیدار معوقه هفته شانزدهم، در جو بی نظیر یادگارامام (ره) به تساوی بدون گل برابر سپاهان رضایت دادند تا با 39 امتیاز جایگاه شان در رتبه سوم را تثبیت کنند.

تبریزی ها این هفته درحالی از ایرالکو پذیرای می کنند که تیم مجتبی حسینی با 29 امتیاز در مکان هفتم جدول قرار دارد. هرچند ایرالکو با کسب تنها 7 امتیاز در نیم فصل دوم شرایط چندان جالبی ندارد، اما در طول فصل با با عبور از سد تیم هایی همچون سپاهان و پرسپولیس نشان داده حریف دست و پا بسته ای نیست. اراکی ها و روز دوشنبه برای کسب نتیجه دلخواه و انتقام بازی رفت که با برتری 4 گله تی تی ها به پایان رسید، پا به میدان خواهند گذاشت.

10 نکته از این مسابقه را در ادامه می خوانید:

1. تراکتور با 39 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد. تثبیت جایگاه قرمزپوشان تنها با پیروزی امکان پذیر است و باخت در این دیدار ممکن است، تراکتور را تا رده پنجم پایین بیاورد.

2 . آلومینیوم با 29 امتیاز تیم چهارم جدول است. غلبه بر تراکتور باعث تحکیم جایگاه ایرالکو می شود. شاگردان مجتبی حسینی در صورت باخت در این بازی ممکن است یک پله سقوط کنند.

3 . تراکتور در 5 بازی اخیر لیگ برتری خود همواره شکست ناپذیر بوده است.

4. تراکتور از 10 بازی خانگی خود در فصل جاری لیگ برتر، 22 امتیاز به دست آورده است.

5. ایرالکو این فصل 10 بار دور از خانه به میدان رفته که حاصل آن 12 امتیاز بوده است.

6. تراکتور هیچ گاه در تبریز موفق به بازگشایی دروازه آلومینیوم نشده است. 

7. تراکتور در 7 بازی اخیر خانگی خود در چارچوب لیگ برتر همواره شکست ناپذیر بوده است. آخرین باخت قرمزپوشان در خانه به هفته هفتم مقابل شمس آذر قزوین برمی گردد. (3 بر 2)

8. محمد عباس زاده با 2 گل بهترین گلزن تقابل 2 تیم است.

9. برد 2 بر صفر (3 بار) پرتکرارترین نتیجه رویارویی های 2 تیم در تمام رقابت ها به حساب می آید.

10. حسین پورحمیدی، محمد آقاجان پور، سیدمهدی حسینی و علیرضا نقی زاده بازیکنانی هستند که سابقه بازی برای هر 2 تیم را در کارنامه دارند. همچنین مجتبی حسینی سرمربی فعلی ایرالکو، سابقه فعالیت در تراکتور را داشته است.

پایان خبر آیت البرز

10 نکته درباره بازی تراکتور و آلومینیوم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "10 نکته درباره بازی تراکتور و آلومینیوم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "10 نکته درباره بازی تراکتور و آلومینیوم"، کلیک کنید.