تور آزاد ساحلی آسیا| صعود ملی پوشان ساحلی ایران به جمع 8 تیم برتر

تور آزاد ساحلی آسیا| صعود ملی پوشان ساحلی ایران به جمع 8 تیم برتر

تیم های ملی والیبال ساحلی ایران با شکست حریفان خود در مرحله نخست حذفی به جمع هشت تیم برتر تور آسیایی نووالی صعود کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، مرحله نخست حذفی تور آزاد ساحلی آسیا امروز (شنبه 18 فروردین) با هشت دیدار در کشور فیلیپین پیگیری شد و دو تیم ملی والیبال ساحلی ایران با شکست حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی و هشت تیم برتر این رقابت ها صعود کردند.

در این مرحله ایران یک (عباس پورعسگری/علیرضا آقاجانی) با شکست دو بر صفر هنگ کنگ (پویلان ونگ/چیوکیین لاو) با امتیاز های 21 بر 18 و 21 بر 15 به مرحله بعد صعود کردند. پورعسگری و آقاجانی در دیدار بعدی خود به مصاف استرالیا یک (پایول برنات/جک پیارس) می روند.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران دو (عبدالحامد میرزاعلی/ابوالحسن خاکی زاده) نیز موفق به شکست فیلیپین دو (آلناکران آبدیلان/یوسف پارِجا آندر) شدند به جمع هشت تیم برتر راه یافتند.

میرزاعلی و خاکی زاده با امتیاز های 22 بر 20 و 21 بر 15 فیلیپین میزبان را شکست دادند تا در دومین مسابقه مرحله حذفی خود به مصاف تایلند دو (سورین جونگ کالانگ/دون وینیت) بروند.

کشور های ایران، تایلند و استرالیا با دو تیم، ژاپن و اندونزی با یک تیم در مرحله یک چهارم نهایی تور نووالی حضور دارند.

رحمان ریوفی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و غلامرضا بحریه (سرپرست) ملی پوشان کشورمان را در این رقابت ها همراهی می کنند. همچنین امیر حسین صادقی به عنوان داور در تور والیبال ساحلی آزاد نووالی فیلیپین قضاوت خواهد کرد.

تور آزاد ساحلی آسیا| صعود ملی پوشان ساحلی ایران به جمع 8 تیم برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تور آزاد ساحلی آسیا| صعود ملی پوشان ساحلی ایران به جمع 8 تیم برتر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تور آزاد ساحلی آسیا| صعود ملی پوشان ساحلی ایران به جمع 8 تیم برتر"، کلیک کنید.