پیش بینی هوای تهران طی دو روز آینده

پیش بینی هوای تهران طی دو روز آینده

به گزارش آیت البرز، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد برای تهران پیش بینی می شود.

آیت البرز در خبری نوشت: بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد (نواحی جنوبی و ارتفاعات گاهی با افزایش باد) پیش بینی می شود.

از عصر شنبه تا سه شنبه هفته پیش رو (18 تا 21 فروردین ماه) با گذر متناوب امواج ضعیفی از نواحی شمالی، در بعضی ساعات آسمانی نیمه ابری، همراه با افزایش سرعت وزش باد در سطح استان، گاهی وزش باد شدید در نواحی جنوبی و غربی و رگبار پراکنده باران در پاره ای نقاط نیمه شمالی استان مورد انتظار است.

از امروز تا شنبه روند افزایش نسبی دما و دوشنبه کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، اسلام شهر، بهارستان، پیشوا، رباط کریم و ورامین با بیشینه دمای 27 درجه سانتیگراد گرم ترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده اند.

آسمان تهران فردا (17 فروردین ماه) صاف در بعدازظهر افزایش باد با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد و طی شنبه (18 فروردین ماه) کمی ابری تا نیمه ابری گاهی افزایش باد با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

47236

پیش بینی هوای تهران طی دو روز آینده

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی هوای تهران طی دو روز آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی هوای تهران طی دو روز آینده"، کلیک کنید.