کشف 3800 قطعه مخابراتی قاچاق در شمال تهران

کشف 3800 قطعه مخابراتی قاچاق در شمال تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 3 هزار قلم انواع تجهیزات مخابراتی قاچاق در شمال تهران خبرداد.

به گزارش آیت البرز، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی چهار دستگاه خودروی شوتی حامل اجناس قاچاق در محدوده کاشانک شدند. رسیدگی به این پرونده درپی انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه در دستورکار ماموران این پلیس قرار گرفت و در جریان آن محرز شد که چندین دستگاه خودروی شوتی حامل کالای قاچاق از استان های غربی کشور در این محدوده توقف کرده و آماده تخلیه بار قاچاق هستند.

وی با بیان اینکه ماموران در محل حاضر و خودروهای مذکور متوقف شدند، گفت: ماموران در بررسی اولیه متوجه شدند که متهمان اقدام به پوشاندن و اختفاء کالاها کرده و به ظاهر اقدام به حمل مقادیری کالا از شهرستان های غربی به مقصد تهران کرده اند، اما در جریان بازرسی بیشتر کالاهای قاچاق کشف شد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ تصریح کرد: کالاهای کشف شده شامل سه هزار 813 دستگاه تجهیزات مخابراتی قاچاق بوده که با این اقدام پلیس همگی توقیف و به همراه متهمان به مرجع قضایی ارجاع شد. کارشناسان نیز ارزش ریالی اقلام کشف شده را بیش از 40 میلیارد ریال اعلام کردند.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 3800 قطعه مخابراتی قاچاق در شمال تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 3800 قطعه مخابراتی قاچاق در شمال تهران"، کلیک کنید.