تصمیم غیرمنتظره پرافتخارترین مربی ایران پس از قهرمانی شماره 10

تصمیم غیرمنتظره پرافتخارترین مربی ایران پس از قهرمانی شماره 10

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان ایران روز چهارشنبه بیست ودوم فروردین ماه به پایان خواهد رسید اما پیش از رسیدن به هفته پایانی، تکلیف تیم قهرمان مشخص شده و خاتون بم برای سومین فصل پیاپی توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند تا با احتساب قهرمانی های این تیم در دوران فعالیتش در لیگ برتر فوتبال زنان با نام «شهرداری بم»، شمار قهرمانی های خاتون در تاریخ فوتبال باشگاهی زنان به عدد 10 برسد که رکوردی حیرت انگیز و بی سابقه است.

کارنامه حیرت انگیز خانم سرمربی با 10 قهرمانی

به گزارش فوتبال 360، مرضیه جعفری، سرمربی پرآوازه فوتبال زنان ایران در طول سالیان متمادی در نقش سرمربی نماینده بم کارش را پیش برده و حالا 10 قهرمانی در کارنامه این سرمربی باتجربه و 42 ساله دیده می شود تا او عنوان پرافتخارترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران را یدک بکشد. از سال 1391 که اولین قهرمانی شهرداری بم به دست آمد تا فصل جاری که شمار قهرمانی های تیم تحت هدایت مرضیه جعفری به عدد 10 رسید، این سرمربی باتجربه روزهای تلخ وشیرین پرشماری را پشت سر گذاشت که در این مسیر تلخی ها بیش از شیرینی ها بودند.

جعفری در مسیر کسب 10 عنوان قهرمانی، سوگواری از دست دادن پسر و سپس برادرش شد و در ادامه راه، ملیکا محمدی، ستاره ارزنده فوتبال زنان در یک سانحه دلخراش رانندگی به رحمت ایزدی پیوست که فقدان او در ترکیب خاتون بم در طول فصل اخیر به چشم آمد. ضمن آنکه مصدومیت شدید زهرا خواجوی و بهناز طاهرخانی هم باعث شد تا شمار بازیکنان خاتون به 13 برسد و آن ها بیش از نیم فصل کار خود را با 13 بازیکن پیش بردند اما با این وجود توانستند به رویای خود که کسب دهمین قهرمانی بود، برسند.

خانم پرافتخار قصد رفتن دارد!

سرمربی باتجربه بمی ها در حالی خود را برای حضور در جشن دهمین قهرمانی تیمش به میزبانی ورزشگاه شهید دستغیب شیراز آماده می کند که بعد از آنکه قهرمانی خاتون در لیگ شانزدهم مسجل شد، زمزمه ها درباره پایان همکاری او با تیم بمی آغاز شده است؛ آن هم در حالی که در طول 2 دهه اخیر، همواره مرضیه جعفری در کسوت سرمربی نماینده بم در فوتبال زنان کارش را پیش برده و جدایی او در نقش پرافتخارترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران می تواند اتفاق غیرمنتظره و جذابی باشد.

مرضیه جعفری البته بعد از آنکه دهمین قهرمانی تیمش مسجل شد، سعی کرده نسبت به بحث جدایی اش از خاتون روزه سکوت بگیرد و این موضوع را نه تایید کرده و نه تکذیب اما خبرهای تکمیلی حکایت از آن دارد که احتمالاً او بعد از برپایی جشن قهرمانی تیمش، از تصمیم نهایی خود رونمایی می کند. سکوت جعفری و عدم تکذیب خبرهای منتشره نشان می دهد که این سرمربی باتجربه تصمیم اولیه خود را گرفته و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، بعد از ثبت آماری خیره کننده در شهرداری و خاتون بم، مرضیه جعفری به کارش در فوتبال بم پایان خواهد داد.

سکوت مرموزی که بعد از جشن قهرمانی می شکند!

جعفری در طول سالیان گذشته پیشنهادات مناسبی از تیم های مختلف داشته اما همواره ترجیح داده تا در بم کار خود را پیش ببرد. حالا به نظر می رسد که با توجه به سختی ها و مشقت هایی که برای او در فصل اخیر به وجود آمد، مرضیه جعفری تصمیم به تغییر تیم دارد و به دنبال آن است تا شرایط جدیدی را تجربه کند. البته که دور از ذهن نیست مرضیه جعفری تصمیم به استراحت بگیرد اما برای مشخص شدن جزییات بیشتر جدایی او از خاتون، به نظر می رسد باید تا روز برپایی جشن قهرمانی، چشم انتظار صحبت های این سرمربی باتجربه بود؛ آیا او در آستانه لژیونر شدن است، آیا پیشنهاد جذابی روی میز جعفری قرار گرفته یا سرمربی باتجربه خاتون به استراحت می اندیشد؟ به نظر می رسد که پاسخ این سوالات بعد از جشن دهمین قهرمانی تیمِ مرضیه جعفری در فوتبال زنان ایران مشخص خواهد شد!

258 258

تصمیم غیرمنتظره پرافتخارترین مربی ایران پس از قهرمانی شماره 10

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصمیم غیرمنتظره پرافتخارترین مربی ایران پس از قهرمانی شماره 10" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصمیم غیرمنتظره پرافتخارترین مربی ایران پس از قهرمانی شماره 10"، کلیک کنید.