انتقاد شدید پلیس از سریال «هفت سر اژدها»

سخنگوی فراجا به محتوا و تصاویر ارایه شده از عملکرد و ماموریت پلیس در مجموعه تلویزیونی «هفت سر اژدها» واکنش نشان داد و گفت که «متاسفانه این سریال در زمان کنونی ساخته نشده و طبیعتا اگر در حال حاضر بود اجازه نمی دادیم حتی یک فریم پلیسی بدون نظارت و تایید کارشناسان انتظامی تصویربرداری شود چه برسد که پخش شود.»

انتقاد شدید پلیس از سریال «هفت سر اژدها»

آفتاب نیوز :

سردار سعید منتظرالمهدی درباره محتوای سریال هفت سر اژد ها که به تازگی از صداوسیما پخش می شود، گفت: اساسا در تولید آثار هنری و نمایشی بخشی از داستان، واقعیت است و بخش قابل توجه دیگر تخیل و قصه پردازی و درام آن است. متاسفانه این سریال در زمان کنونی ساخته نشده و طبیعتا اگر در حال حاضر بود اجازه نمی دادیم حتی یک فریم پلیسی بدون نظارت و تایید کارشناسان انتظامی تصویربرداری شود چه برسد که پخش شود.

وی ادامه داد: این کار درسال 98 و در زمان مدیران وقت حوزه اجتماعی تولید و از موسسه ناجی هنر فراجا مجوز تولید گرفته که متاسفانه کارشناسان انتظامی نظارت کافی بر تولید سریال را نداشتند و تهیه کننده و نویسنده اثر بر اساس تخیلات و ذهنیات خود در حوزه ماموریتی پلیس، کار را تولید کردند. طبیعتا برخی از سکانس های پلیسی این سریال با بدیهی ترین اصولِ ساخت سریال های پلیسی و امنیتی فاصله ی معناداری دارد و با اشکالاتی در فُرم و محتوا روبه رو و انتقاداتِ فراوانی را به دنبال داشته است.

معاون فرهنگی اجتماعی فراجا اضافه کرد: طبق بررسی های صورت گرفته، مدیران وقت موسسه ناجی هنر و کارشناس انتظامیِ سریال به دلیلِ عدم توجه به زوایای ساختِ اثر و نداشتنِ نظارتِ کافی، به بازرسیِ کل فراجا جهت ارایه توضیحات و بررسی موضوع معرفی شده و از ادامه کار وی ممانعت بعمل می آید.

منتظرالمهدی ادامه داد: علی ایحال باتوجه با اینکه سریال فوق در زمان خودش مجوز لازم برای تولید را از موسسه ناجی هنر گرفته است به کارگردان اثر یاداوری شد که سکانس های پیش روی پلیسی می بایست مجددا مورد بازبینی قرار گیرد که ایشان اعلام کردند در ادامه داستان شاهد اتفاقات جدید پلیسی خواهیم بود که نگرانی های پلیس مرتفع خواهد شد. ما از دغدغه و نگرانی بینندگان عزیز نسبت به برخی تصاویر ارایه شده از پلیس در این سریال نیز سپاسگزاریم.

انتقاد شدید پلیس از سریال «هفت سر اژدها»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد شدید پلیس از سریال «هفت سر اژدها»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد شدید پلیس از سریال «هفت سر اژدها»"، کلیک کنید.