آصفری: نزولی کردن تورم از شیرینی های اقتصاد کشور است

آصفری: نزولی کردن تورم از شیرینی های اقتصاد کشور است

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت در زمینه جلوگیری از افزایش تورم را از جمله شیرینی های اقتصاد کشور دانست و تاکید کرد: لازم است که دولتمردان تلاش کنند تا نتیجه اقدامات آنها بر سر سفره مردم مشاهده شود.

محمدحسن آصفری در گفت وگو با آیت البرز با اشاره به بیانات رهبری در دیدار با کارگزاران نظام و اشاره ایشان به شیرینی ها و تلخی های اقتصاد کشور، جلوگیری از افزایش تورم و سعی و تلاش دولت برای گام برداشتن در جهت کاهش تورم و نزولی کردن تورم افسار گسیخته را از شیرینی ها اقتصاد کشور عنوان کرد.

این عضو کمیسیون امور داخلی، همچنین با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در زمینه سیاست خارجی گفت: با تلاش های دولت، حوزه سیاست خارجی مقداری شتاب گرفت و بر خلاف گذشته که همه مسایل سیاست خارجه را به برجام گره زده بودند، دولت سیزدهم تلاش کرد که مذاکرات بین المللی با کشورهای مختلف انجام شود و معطل نباشیم که چراغ سبزی از ناحیه آمریکایی ها داده شود تا با کشورهای دیگر رابطه پیدا کنیم. سعی و تلاش دستگاه دیپلماسی و سیاست خارجی توسعه روابط بین المللی بوده و پیوستن ایران به شانگهای و بریکس از جمله دستاوردهای خوبی بوده که در این زمینه داشتیم.

نماینده مردم اراک در مجلس تصریح کرد: سفرهای استانی رییس جمهور به استان های دیگر نیز نشان از این است که دولت صرفاً در تهران ننشسته و سعی کرده است که در استان ها و شهرهای مختلف کشور حضور داشته باشد و با مردم ارتباط پیدا کند و از نزدیک مسایل و مشکلات آنها را دنبال کند و منتظر نباشد که از استان ها نزد رییس جمهور بیایند بلکه خودش به استان ها رفته است؛ بنابراین اقدامات دولت در حوزه سیاست خارجی و انجام سفرهای استانی را می توان به عنوان شیرینی های فعالیت دولت سیزدهم عنوان کرد.

آصفری در ادامه گرانی ها و مشکلات معیشتی را از جمله تلخی های اقتصاد کشور عنوان و اظهار کرد: مردم متاسفانه تاثیر اقدامات دولت در زمینه مهار گرانی ها و همچنین رفع مشکلات معیشتی را آن طور که باید در سفره خود مشاهده نمی کنند؛ بر همین اساس لازم است که دولتمردان تلاش کنند تا نتیجه اقدامات آنها بر سر سفره مردم نیز مشاهده شود.

پایان خبر آیت البرز

آصفری: نزولی کردن تورم از شیرینی های اقتصاد کشور است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آصفری: نزولی کردن تورم از شیرینی های اقتصاد کشور است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آصفری: نزولی کردن تورم از شیرینی های اقتصاد کشور است"، کلیک کنید.