اذعان مقام آمریکایی به عمدی بودن حمله صهیونیست ها به امدادگران در غزه

اذعان مقام آمریکایی به عمدی بودن حمله صهیونیست ها به امدادگران در غزه

یک مقام آمریکایی تاکید کرد حمله رژیم صهیونیستی به امدادگران سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی در غزه عمدی بوده است.

به گزارش آیت البرز، یک مقام آمریکایی به روزنامه آمریکایی «پالتیکو» گفت: «حمله اسراییل به امدادگران (سازمان  آشپزخانه مرکزی جهانی) در غزه عمدی به نظر می رسد.

این مقام مسوول به کشته شدن شیرین ابوعاقله روزنامه نگار فلسطینی بر اثر شلیک گلوله سربازان صهیونیست اشاره کرد که هیچ کس به خاطر این حادثه مجازات نشد.

وی گفت: «اسراییل هر آنچه لازم باشد برای حفظ وضعیت موجود انجام خواهد داد و خواهد گفت و من امید چندانی ندارم که تحقیقات آنها شفاف یا صادقانه باشد.»

مقامات آمریکایی به این روزنامه تاکید کردند که «از نحوه انجام تحقیقات اسراییل در گذشته ناامید هستند و تردید دارند که پاسخگویی وجود داشته باشد».

یکی دیگر از مقامات آمریکایی اشاره کرد که حمله به امدادگران عمدی به نظر می رسد، چراکه شامل «سه حمله متوالی به سه خودرو بوده و این یک تصادف نبوده است».

وی افزود: «ما احمق نیستیم.»

به نوشته این روزنامه، کارمندان با خودروهایی با آرم مشخص در جاده ای که برای کامیون های کمک رسان در نظر گرفته شده بود حرکت می کردند که مورد حمله قرار گرفتند.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی همچنان به دنبال بهانه تراشی برای کشتن کارمندان «آشپزخانه مرکزی جهانی» در غزه است و مدعی است این حمله اشتباهی و غیر عمد و به دلیل وجود یک فرد مسلح در کاروان امدادرسانان بوده است، اما یک رسانه عبری زبان فاش کرد ماموریت این امدادرسانان با ارتش این رژیم هماهنگ شده بود.

در این راستا روزنامه هاآرتص به نقل از منابع امنیتی صهیونیست ادعا کرد: حمله ارتش اسراییل به کاروان امدادرسانان که منجر به کشته شدن هفت تن از کارمندان آشپزخانه مرکزی جهانی شد به دلیل ظن وجود یک فرد مسلح در کاروان صورت گرفت.

این روزنامه اضافه کرد یک پهپاد سه موشک را به سمت این کاروان شلیک کرد.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اذعان مقام آمریکایی به عمدی بودن حمله صهیونیست ها به امدادگران در غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اذعان مقام آمریکایی به عمدی بودن حمله صهیونیست ها به امدادگران در غزه"، کلیک کنید.