کوثری: در جلسه شورای عالی امنیت ملی تصمیمات مناسبی اتخاذ شده است

در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه؛

کوثری: در جلسه شورای عالی امنیت ملی تصمیمات مناسبی اتخاذ شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه شورای عالی امنیت ملی به ریاست رییس جمهور تشکیل جلسه داد و تصمیماتی هم اتخاذ کرد، افزود: قطعاً در اولین جلسه رییس مجلس شورای اسلامی برای اعزام هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به سوریه تصمیم خواهد گرفت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز؛ اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره جزییات برگزاری جلسه کمیسیون متبوع برای بررسی ابعاد حادثه تروریستی حمله رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در سوریه اظهار کرد: سوریه هیچ گونه درگیری نظامی با رژیم صهیونیستی طی روز های اخیر نداشته است و مستشاران نظامی ایران نیز به درخواست و با مجوز رسمی دولت سوریه در این کشور فعالیت می کردند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی بر اساس مفاد کنوانسیون سال 1961 وین به خاک سرزمین جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرده است.

کوثری با بیان اینکه قطعاً این اقدام ددمنشانه قاطعانه تر و شدیدتر در زمان و مکان مناسب پاسخ داده خواهد شد، ادامه داد: دولت آمریکا در همه این موضوعات دخالت مستقیم دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین گفت: مجلس نیز روز یکشنبه هفته آتی اولین واکنش رسمی و جمعی خود را به این موضوع نشان خواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه شورای عالی امنیت ملی به ریاست رییس جمهور تشکیل جلسه داد و تصمیماتی هم اتخاذ کرد، اظهارداشت: قطعاً در اولین جلسه رییس مجلس شورای اسلامی برای اعزام هییت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به سوریه تصمیم خواهد گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کوثری: در جلسه شورای عالی امنیت ملی تصمیمات مناسبی اتخاذ شده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کوثری: در جلسه شورای عالی امنیت ملی تصمیمات مناسبی اتخاذ شده است"، کلیک کنید.