تلاش های ستاد خدمات سفر شهرستان دامغان قابل تقدیر است

تلاش های ستاد خدمات سفر شهرستان دامغان قابل تقدیر است

به گزارش خبرگزاری آیت البرز استان سمنان، علی اکبر علیزاده برمی در بازدید از دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان دامغان با قدرانی از زحمات دبیر و اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان دامغان گفت: در بازدیدهای انجام شده از محل های ارایه خدمات و اسکان مسافران، شاهد ارایه خدمات و هماهنگی مطلوب در بین دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر در شهرستان دامغان بوده ام که برای رضایتمندی مسافران و زایران تلاش می کنند که این امر قابل تقدیر است.

رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان در این دیدار گفت: از 24 اسفند 1402 تا 8 فروردین 1403 بالغ بر 35 هزار نفر در مراکز اقامتی رسمی، غیررسمی و اضطراری شهرستان اسکان داده شده اند.

مجتبی اکبرپور افزود: در بازه زمانی ذکرشده بیش از 32 هزار بازدید از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری شهرستان انجام شده است.

در این دیدار رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان با اشاره به میزان اقامت و بازدید انجام شده در نوروز 1403، به ارایه گزارش از اقدامات انجام شده در راستای خدمات رسانی مطلوب به گردشگران، مسافران و زایران نوروزی، افزایش مدت ماندگاری مسافران در این شهرستان پرداخت.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش های ستاد خدمات سفر شهرستان دامغان قابل تقدیر است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش های ستاد خدمات سفر شهرستان دامغان قابل تقدیر است"، کلیک کنید.