صحبت های جالب عنایتی درباره رفاقت با نکونام و دلخوری از او

صحبت های جالب عنایتی درباره رفاقت با نکونام و دلخوری از او

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ اختلاف بین رضا عنایتی و جواد نکونام از پیش از بازی پیکان و استقلال آغاز شد؛ زمانی که عنایتی استقلال را تیمی پرمهره توصیف کرد تا نکونام که از این صحبت ها راضی نبود، در پاسخ بگوید تیمی پرمهره تیمی بود که نتوانست به المپیک صعود کند.

به گزارش ورزش سه، مدتی بعد و پیش از بازی پرسپولیس و پیکان، عنایتی در کنفرانس مطبوعاتی پس از تمجید از عملکرد سرخپوشان عنوان کرد که امیدوار است اوسمار ویرا بابت این تعریف های او ناراحت نشود تا این شکل به نکونام نیز کنایه ای زده باشد.

با این حال این دو سرمربی در حاشیه دیدار دوستانه استقلال و پیکان در تعطیلات نوروز برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و به دلخوری ها پایان دادند.

عنایتی در گفتگو خود با برنامه نوروز فوتبالی در این باره گفت:سوءتفاهمات همیشه هست. ما همیشه یک چیزی را از دست دادیم و آن هم اینکه رو در رو با یکدیگر حرف بزنیم. واسطه که وسط بیاید و دو حرف روی حرف من بگذارد و به دیگری بگوید، برداشت آن فرد یک چیز دیگر می شود. اگر رو در رو صحبت کنیم، یا قهر می کنیم و می رویم و یا می فهمیم سوءتفاهم است.

او سپس درباره حل این اختلافات عنوان کرد: یک سوءتفاهم بزرگ شد. حالا که تمام شده، نمی خواهم درباره آن صحبت کنم. انقدر پیج ها و آدم های اجاره ای هستند که دوست دارند سریع یک حرف را برعکس و بزرگ کنند. متاسفانه اجاره کردن پیج و آدم خیلی ساده شده است. من رک صحبت می کنم؛ رهایش کنیم تا آدم اجاره ای در این تعطیلات خستگی در کند.

سرمربی پیکان درباره دلیل این مسایل توضیح داد: من از اول نه با جواد و نه با هیچکدام از دوستانم مشکل نداشتم. ما هم تیمی بودیم و 7-8 سال با یکدیگر در تیم ملی بازی کردیم. تنها کسی که من بعد از فوتبال هم با او در ارتباط بودم، جواد بود و حداقل دو بار با یکدیگر صحبت می کردیم . حالا گذشت و تمام شد و خدا را شکر.

258 258

صحبت های جالب عنایتی درباره رفاقت با نکونام و دلخوری از او

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صحبت های جالب عنایتی درباره رفاقت با نکونام و دلخوری از او" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صحبت های جالب عنایتی درباره رفاقت با نکونام و دلخوری از او"، کلیک کنید.