موج جدید حملات موشکی لبنان به اسراییل/ اصابت چند موشک به شلومی

موج جدید حملات موشکی لبنان به اسراییل/ اصابت چند موشک به شلومی

به گزارش آیت البرز شبکه المیادین در این باره گزارش داد که در این حمله جدید حدود 20 موشک و راکت از لبنان به سمت منطقه «الجلیل غربی» در شمال سرزمین های اشغالی پرتاب شد.

رسانه های عبری زبان نیز از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در منطقه و به ویژه در شهرک های «حانیتا»، «شلومی» و «بیتسیت» خبر دادند.

منابع مطلع نیز اعلام کردند که سامانه های پدافندی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه فعال شده اند.

به نقل از آیت البرز این منابع همچنین از اصابت چند موشک به شلومی خبر دادند.

نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین های اشغالی فلسطین طی روزهای اخیر شاهد تشدید تنش بوده است و هم زمان مقامات رژیم صهیونیستی به انجام حملات گسترده به لبنان تهدید کرده اند.

این درگیری ها در پی حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در خاک لبنان و در مقابل حملات موشکی شدید حزب الله به مواضع و پایگاه های ارتش رژیم صهیونیستی تشدید شد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسماً به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریباً 24 ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده ها پایگاه نظامی آن ها توسط حزب الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیراً رسانه های عبری فاش کردند که این شهرک نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه هایشان نیستند و می گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن ها نداشته و آن ها را رها کرده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موج جدید حملات موشکی لبنان به اسراییل/ اصابت چند موشک به شلومی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موج جدید حملات موشکی لبنان به اسراییل/ اصابت چند موشک به شلومی"، کلیک کنید.