انتخابی جام جهانی 2026| برتری یک نیمه ای ایران مقابل ترکمنستان با گلزنی قایدی

انتخابی جام جهانی 2026| برتری یک نیمه ای ایران مقابل ترکمنستان با گلزنی قایدی

تیم ملی فوتبال کشورمان در نیمه اول بازی با ترکمنستان با برتری راهی رختکن شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 در ورزشگاه ورزشگاه کپه داغ ترکمنستان از ساعت 18:30 برگزار شد که نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر به سود تیم ملی به پایان رسید.

در نیمه اول تیم ملی مالک توپ و میدان بود و حتی در 20 دقیقه اول می توانست روی فرصت خوب قایدی گلزنی کند اما این بازیکن دروازه خالی را کج دید تا  ضربات بازیکنان تیم ملی هم راهی چارچوب تیم حریف نشود. در این نیمه مشکل زمین چمن ورزشگاه کاملا مشهود بود و عملا امکان بازی تاکتیکی از سوی دو تیم به خصوص شاگردان قلعه نویی وجود نداشت اما در دقیقه 94 قایودی روی ضربه دیدنی دروازه حریف را باز کرد.

گل: مهدی قایدی(4+45)

اخطار: محمد حسین کنعانی زادگان(ایران) دوردیف، قربانوف( ترکمنتان)

اخراج:

ترکیب ترکمنستان: رستم آهالیف، جلدیف، واچمیرات آناگولیف، باسیموف، قربانوف، میرزا بیک نظروف، تیمور چاریف، تیمور بایوف، ارسلان امانوف، دیدار دوریدیف و عبدالرحمانوف

ترکیب ایران:سید حسین حسینی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، سعید عزت اللهی، محمد قربانی، محمد محبی، سامان قدوس، مهدی قایدی و مهدی طارمی.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابی جام جهانی 2026| برتری یک نیمه ای ایران مقابل ترکمنستان با گلزنی قایدی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابی جام جهانی 2026| برتری یک نیمه ای ایران مقابل ترکمنستان با گلزنی قایدی"، کلیک کنید.