هنیه: قطعنامه شورای امنیت نشان دهنده انزوای بی سابقه رژیم صهیونیستی است

هنیه: قطعنامه شورای امنیت نشان دهنده انزوای بی سابقه رژیم صهیونیستی است

در نشست خبری؛

رییس دفتر سیاسی حماس که به تهران سفر کرده است، در کنفرانس خبری مشترک با وزیر امور خارجه کشورمان، با اشاره به قطعنامه دیروز شورای امنیت گفت: رژیم صهیونیستی حمایت سیاسی و بین المللی خود را از دست داده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس بعدازظهر امروز سه شنبه با سفر به تهران با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

بررسی آخرین وضعیت جنگ غزه و تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه و کرانه باختری از جمله مهمترین دستورکارهای این سفر و گفت وگوهای میان مقامات دو طرف بود.

بعد از این دیدار، هنیه  در نشست خبری مشترک با وزیر امور خارجه کشورمان اظهارداشت: ایران در صف مقدم حمایت از آرمان و ملت فلسطین ایستاده است. ما در حال گذر از یک مرحله تاریخی در روند مبارزه با رژیم صهیونیستی هستیم که نقطه عطف طوفان الاقصی است.

وی ادامه داد: مردم فلسطین به شکل عام مقاومتی افسانه ای را به نمایش گذاشتند و این مقاومت نشان دهنده سربلندی مردم ما در مقابله با جنایات و نسل کشی است.

وی گفت: با وجود تمام هزینه های سنگین، رژیم صهیونیستی در محقق ساختن اهداف نظامی خود شکست خورد و امروز در حال از دست دادن حمایت سیاسی و حمایت بین المللی است. دیروز قطعنامه ای صادر شد هرچند با تاخیر بود و برخی کاستی ها در آن وجود دارد.

رییس دفتر سیاسی حماس افزود: قطعنامه اخیر شواری امنیت سازمان ملل نشان دهنده انزوای بی سابقه رژیم صهیونیستی است و آمریکا هم اراده و توان تحمیل خواست خود بر جامعه جهانی را ندارد و این موضوع نشان دهنده مقاومت بی بدیل مقاومت اسلامی و مردم فلسطین است.

هنیه در پایان تاکید کرد: از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، رییس جمهوری ایران و مردم ایران تشکر ویژه دارم. روز جهانی قدس را پیش روی داریم و این مهم در حالی است که نبرد طوفان الاقصی ادامه دارد و امید است امت اسلام در روز جهانی قدس حضوری گسترده و شجاعانه داشته باشند.

هنیه: قطعنامه شورای امنیت نشان دهنده انزوای بی سابقه رژیم صهیونیستی است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هنیه: قطعنامه شورای امنیت نشان دهنده انزوای بی سابقه رژیم صهیونیستی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هنیه: قطعنامه شورای امنیت نشان دهنده انزوای بی سابقه رژیم صهیونیستی است"، کلیک کنید.