بازی برابر وینیسیوس یعنی رنج!

بازی برابر وینیسیوس یعنی رنج!

آفتاب نیوز :

فردا شب در سانتیاگو برنابیو شاهد برگزاری یکی از جذاب ترین بازی های دوستانه فیفادی ماه مارس خواهیم بود. اسپانیا برابر برزیل که مثل همیشه بازی بزرگی خواهد بود. طبعا نگاه ها به ریالی های هر دو تیم خواهد بود، به خصوص روی وینیسیوس.

دنی کارواخال، کاپیتان ریال، فردا مامور مهار وینی خواهد بود: «قرار نیست بازی را آسان بگیریم. معتقدم هر زمان که کمی بازی را رها می کنید و نمی خواهید به خاطر دوستانه بودن به خودتان فشار بیاورید، ریسک بیشتری خواهد داشت. در هر صورت این یک بازی دوستانه است و می دانیم نباید خیلی محکم برابر هم قرار بگیریم و مثلا تکل های خطرناک بزنیم. چیزی که مسلم است اینکه بازی برابر وینیسیوس یعنی تحمل رنج و او می تواند هر مدافعی را از پیش رو بردارد.»

کارواخال ادامه داد: «وینی خیلی جوان بود که وارد ریال شد و کم کم خودش را مطرح کرد. انتقادات زیادی به او وارد شد و شایستگی هایش را زیر سوال می بردند، اما می بینید که چگونه او به بازیکنی بزرگ و درجه یک جهانی تبدیل شده است.»

وینیسیوس و بحث نژادپرستی: «این بازی خاصی برای مواجه شدن با این مشکل است. او در رختکن در مورد آن صحبت نمی کند. بازی در برنابیو یک محیط ایده آل برای چنین مسابقه ای خواهد بود. فکر نمی کنم اسپانیا نژادپرست باشد. ما سطح بسیار بالایی از ملیت های مختلف در کشورمان داریم. من آن را در محله ای که از آن می آیم می بینم. دوستان زیادی با رنگ پوست متفاوت دارم. البته افرادی هستند که در ورزشگاه ها توهین می کنند و امیدوارم این افراد دیگر وارد استادیوم ها نشوند.»

سطح کیفی اسپانیا: «ما مرحله مقدماتی بسیار خوبی داشتیم و توانستیم مستقیم به یورو صعود کنیم. کلمبیا در یک فرم عالی به ما رسید و برنده شد. در مجموع فکر می کنم ما می توانیم یکی از نامزد های قهرمانی یورو باشیم و برای این مهم، نمونه ایتالیا در دوره قبلی را داریم.»

بازی برابر وینیسیوس یعنی رنج!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازی برابر وینیسیوس یعنی رنج!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازی برابر وینیسیوس یعنی رنج!"، کلیک کنید.