نشست فرماندهی انتظامی شهرستان کرخه با بزرگان طوایف و سادات شهرستان کرخه برگزار شد

نشست فرماندهی انتظامی شهرستان کرخه با بزرگان طوایف و سادات شهرستان کرخه برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آیت البرز: اولین نشست فرماندهی انتظامی شهرستان کرخه با معتمدین ومنتفذین وبزرگان طوایف شهرستان کرخه درمحل ستادفرماندهی انتظامی کرخه واقع درشهر الوان( مرکزشهرستان کرخه) برگزارگردید.

دراین نشست که باحضور معاونت اجتماعی انتظامی و رییس پلیس پیشگیری شهرستان انجام شد، جهت تعامل وهم اندیشی طرفین درخصوص اغلب موضوعات بالاخص ادامه پویش نه به تیراندازی و امنیت محله محور و برخوردمتقابل با مخلین نظم وامنیت جامعه و ارتقای امنیت اجتماعی بایکدیگربحث وتبادل نمودند.

دراین مراسم که درفضای کاملا صمیمی برگزارشد فرماندهی شهرستان ضمن تبریک ایام نوروز وماه مبارک رمضان بابزرگان درخصوص موضوعات مختلف ومشکلات منطقه بایکدیگرتبادل نظرنمودند.

سرهنگ داراب نیا فرمانده انتظامی کرخه خواستار همکاری و همیاری بزرگان در جهت حل و فصل مشکلات طایفه ای و عشایری قبل از وقوع حوادث شدند و پیشگیری از حوادث را یکی از ملزومات نیروی انتظامی دانست و گفتند بنده اماده هر گونه کمک و حضور در بین مردم و طوایف هستم که مشکلات را بصورت ریشه ای حل و فصل کنیم

ایشان گفتند بنده بعنوان یک سرباز همیشه کنار مردم بوده و هستم و خدمتگزار مردم شریف کرخه هستیم

و از هر گونه کمکی که قابل حل وفصل شدن است دریغ نخواهم کرد و انشالله سعی خواهیم کرد اکثر مشکلات را بصورت عشایری حل کنیم.

فرماندهی انتظامی کرخه در اواخر سال 1402 راه اندازی شد و با انتصاب سرهنگ داراب نیا بعنوان فرماندهی انتظامی این شهرستان فعالیت خود را شروع کرد

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نشست فرماندهی انتظامی شهرستان کرخه با بزرگان طوایف و سادات شهرستان کرخه برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نشست فرماندهی انتظامی شهرستان کرخه با بزرگان طوایف و سادات شهرستان کرخه برگزار شد"، کلیک کنید.