عکس| شمایل شهاب حسینی در «بی همه چیز»

آفتاب نیوز :

فیلم «بی همه چیز» از جمله تولیداتی است که در اوج دوران کرونا و در سال 1399 جلوی دوربین رفت. پروژه ای پرستاره که در زمان تولید سر وصدای زیادی به پا کرد. شهاب حسینی یکی از ستاره های این فیلم بود که در کنار هدیه تهرانی، پرویز پرستویی، باران کوثری و… حضورش در فیلم «بی همه چیز» رسانه ای شد.

شهاب در این فیلم نقش «دهدار» روستا را برعهده داشت. گریم او همانطوریکه در عکس می بیند گریم متفاوتی است. صورت تراشیده با سبیل های پرپشت و مو های آشفته. او چند روزی هم جلوی دوربین رفت، اما در مسیر همکاری با محسن قرایی به مشکل خورد.

اختلاف نظر آن ها در طول کار به اندازه ای زیاد شدکه در نهایت منجر به کناره گیری شهاب حسینی از فیلم شد. بعد از خداحافظی شهاب با پروژه، هادی حجازی فر جایگزین او شد تا ایفاگر نقش دهدار شود. گریم حجازی فر تقریبا نزدیک به همان گریم شهاب حسینی است.

فیلم «بی همه چیز» نخستین بار در جریان برگزاری سی ونهمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت و بعد از آن زمستان سال 1400 اکران عمومی شد. «بی همه چیز» جز فیلم هایی بود که در دوران بازگشایی سینما ها بعد دوران کرونا به نمایش درآمد.

این فیلم در اکران عمومی خود توانست نزدیک به 10 میلیارد تومان فروش کند. «بی همه چیز» همزمان با آغاز نوروز 1403 وارد چرخه اکران آنلاین شد.

عکس| شمایل شهاب حسینی در «بی همه چیز»

منبع: فیلم  نیوز

 

عکس| شمایل شهاب حسینی در «بی همه چیز»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| شمایل شهاب حسینی در «بی همه چیز»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| شمایل شهاب حسینی در «بی همه چیز»"، کلیک کنید.