احتمال بارش شدید و رگباری باران در 19 استان/ آماده باش هلال احمر

احتمال بارش شدید و رگباری باران در 19 استان آماده باش هلال احمر

رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش شدید و رگباری باران در 19 استان، از آماده باش امدادگران هلال احمر در این استان ها خبر داد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز؛ محمودی، رییس سازمان امدادونجات با اشاره به صدور هشدار سازمان هواشناسی، گفت: طبق هشدار هواشناسی، در روز یک شنبه، بارش شدید و رگباری باران – ورزش شدید باد – احتمال کولاک برف در مناطق کوهستانی، در استان های جنوب آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، غرب و جنوب لرستان، شمال و نیمه شرقی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه شمالی بوشهر، شمال و غرب فارس، در روز دوشنبه، نیمه جنوبی همدان، مرکزی، قم، البرز، تهران، غرب و جنوب اصفهان، لرستان، جنوب ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و فارس، پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: براین اساس، امدادگران در این استان ها در حالت آماده باش قرار گرفتند.

محمودی توصیه کرد: از هم وطنان درخواست می شود در زمان تردد، به هشدار های هواشناسی توجه کنند و از صعود به ارتفاعات و اطراق در حاشیه رودخانه ها، خودداری کنند.

گفتنی است، شماره 112، به صورت شبانه روزی، آماده پاسخگویی به هم وطنان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال بارش شدید و رگباری باران در 19 استان/ آماده باش هلال احمر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال بارش شدید و رگباری باران در 19 استان/ آماده باش هلال احمر"، کلیک کنید.