برف و باران در جاده های 25 استان/ ترافیک روان جاده ها در ساعات پایانی سال 1402

برف و باران در جاده های 25 استان/ ترافیک روان جاده ها در ساعات پایانی سال 1402

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش برف و باران در جاده های 25 استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با آیت البرز، درباره وضعیت جوی جاده های کشور گفت: گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور و همچنین رصدهای انجام شده از وضعیت جاده ها حاکی از آن است که در حال حاضر شاهد بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، اصفهان، زنجان و چهارمحال و بختیاری هستیم.

وی ادامه داد: همچنین در برخی از محورهای استان های مازندران، البرز، آذربایجان شرقی ، تهران، اردبیل ، قم، گیلان ، گلستان، قزوین ، سمنان، یزد، کرمانشاه ، همدان ، لرستان ، کردستان، مرکزی ، ایلام ، بوشهر، خوزستان ، فارس و کهگیلویه و بویراحمد نیز بارش باران گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در همین راستا نیز به رانندگان و به خصوص مسافران نوروزی توصیه کرد که در حین رانندگی در شرایط بارانی سرعت مطمینه را رعایت کرده و با فاصله طولی مناسب از خودروی مقابل رانندگی کنند.

شیرانی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت: درحالی که چندساعت تا تحویل سال باقی مانده است، گزارش ها حاکی از تردد روان در تمامی محورهای مواصلاتی است. اما پیش بینی ما این است که پس از تحویل سال با افزایش نسبی حجم سفرها مواجه شویم، لذا لازم است که مردم عزیز حتما زمان سفر خود را مدیریت کرده و از عجله و شتاب در رانندگی به جد پرهیز کنند. 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور با این شماره تماس گرفته و پیش از شروع سفر با اطلاع از وضعیت راه ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برف و باران در جاده های 25 استان/ ترافیک روان جاده ها در ساعات پایانی سال 1402" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برف و باران در جاده های 25 استان/ ترافیک روان جاده ها در ساعات پایانی سال 1402"، کلیک کنید.