ارایه خدمات آسان کنسولی را با جدیت ادامه خواهیم داد

امیرعبداللهیان در پیام نوروزی:

ارایه خدمات آسان کنسولی را با جدیت ادامه خواهیم داد

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: عزم ما بر آن است که حداکثر تسهیلات را برای تردد ایرانیان عزیز به وطن و سرزمین مادری فراهم کنیم. بی تردید موضوع ارایه خدمات آسان کنسولی و حمایت کامل از شهروندان ایرانی را با جدیت ادامه خواهیم داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، حسین امیرعبداللهیان در آستانه سال جدید شمسی در پیامی خطاب به ایرانیان خارج از کشور فرارسیدن نوروز را تبرک گفت.

در این پیام آمده است: تلاش ما در دولت آقای رییسی، اعتلای فزاینده عزت و اقتدار ایران عزیز و سرفرازی روزافزون همه ایرانیان است.

وزیر خارجه در این پیام عنوان کرده است: از ابتدای دولت سیزدهم جمهوری اسلامی ایران، عزم ما بر آن است که حداکثر تسهیلات را برای تردد ایرانیان عزیز به وطن و سرزمین مادری فراهم کنیم. بی تردید موضوع ارایه خدمات آسان کنسولی و حمایت کامل از شهروندان ایرانی را با جدیت ادامه خواهیم داد.

امیرعبداللهیان افزوده است: علیرغم میل و تلاش بدخواهان، امروز ایران عزیز در مسیر پیشرفت همه جانبه و توسعه پایدار با شتاب حرکت می کند.

وی خاطرنشان کرده است: ایران متعلق به همه ایرانیان است و پیشرفت روزافزون و آینده درخشان آن با همت بلند و انسجام ملی همه ایرانیان رقم خواهد خورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارایه خدمات آسان کنسولی را با جدیت ادامه خواهیم داد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارایه خدمات آسان کنسولی را با جدیت ادامه خواهیم داد"، کلیک کنید.