جایزه جشنواره مادرید به بازیگر ««بَدَوی» رسید

جایزه جشنواره مادرید به بازیگر ««بَدَوی» رسید

به گزارش خبرگزاری آیت البرز، حسین ثمری بازیگر فیلم کوتاه «بَدَوی» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا فرزاد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از جشنواره فیلم مستقل مادرید دریافت کرد.

در متن این جایزه ذکر شده است:
«طمع، خودخواهی، حسادت، انتقام و میل به قدرت در یک اثر مدرن و غافلگیرکننده بر روی پشت بام های تهران، گویی فضایی محصور با سیم خاردار را ارایه می کند تا این تنش ها سرریز شود.
احساسات و دویل اجتناب ناپذیر حماسه ابدی بین تمدن و بربریت در آن ظاهر می شود و این جامعه کوچک همسایه گونه را به این فکر وا می دارد که آیا تهران می تواند زیست پذیر و آرام باشد یا خیر؟
در این فیلم حسین ثمری نقشی نمادین و فراموش نشدنی را با نگرشی جسورانه و عصیان گرایانه ایفا می کند.»

در خلاصه داستان این فیلم که روایتی پست مدرن و کمدی از زندگی و فرهنگ آپارتمان نشینی در ایران است، آمده: «بَدَوی» برشی از زندگی سه همسایه مجرد است که در یک آپارتمان مستاجر هستند. زندگی آنها و قوانین آپارتمانشان با آمدن همسایه چهارم که خود، صاحبخانه و همچنین متاهل است، تغییر می کند.

حسین ثمری، علی زرمهری و حمیدرضا داستار بازیگران این فیلم هستند.

عوامل «بَدَوی» عبارتند از: تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: علیرضا فرزاد، مدیر فیلمبرداری: بنیامین بنایی نژاد، تدوین: محمدمهدی فروغی، مدیر تولید: عرشیا رهایی، طراح صحنه: آیدا اعتصامی راد، مدیر صدابرداری و صداگذار: مجید نجاتی، آهنگساز: کیارش شاهانی، منشی صحنه: زهرا شفیعی، گروه کارگردانی: محمدمهدی فروغی و الهه اسماعیلیان، گروه فیلمبرداری: متین مودب، علی عطار، اپراتور دوربین: آرش غلامی، گروه صدابرداری: داوود قلیپور، رسا محمدی، مبین آذرمیدخت، گروه تولید: زهرا پناهنده، ثنا مشکین آیت البرز، اصلاح رنگ و نور: بنیامین بنایی نژاد، عکاس: امیر کرونی، مشاور فیلمنامه: علی زرمهری، گرافیست و طراح پوستر: آیدا اعتصامی راد.

5757

جایزه جشنواره مادرید به بازیگر ««بَدَوی» رسید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جایزه جشنواره مادرید به بازیگر ««بَدَوی» رسید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جایزه جشنواره مادرید به بازیگر ««بَدَوی» رسید"، کلیک کنید.