مشتری جدید پرسپولیس پیدا شد!

مشتری جدید پرسپولیس پیدا شد!

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ یک روز بعد از اعلام نحوه فروش باشگاه پرسپولیس از سوی فرابورس و اعطای امتیاز کارگزاری به بانک ملی ایران، اولین مشتری سرخپوشان برای خرید بخشی از سهام این باشگاه اعلام آمادگی کرده است.

به نقل از ورزش سه اسپانسر پشت پیراهن سرخپوشان که این فصل با سروصدای زیادی مسیولیت حمایت مالی از قرمزها را برعهده داشته، در جلسه رسمی با رضا درویش تاکید کرده که آنها قصد دارند بخشی از سهام باشگاه پرسپولیس را خریداری کنند.

شرکت طبیعت اعلام کرده که امکان خرید 80 درصد سهام را ندارد اما حاضر است در یک ایتلاف برای خرید سهام پرسپولیس شرکت کند تا به این ترتیب گمانه زنی در مورد احتمال خرید چیزی حدود 10 تا 17 درصد از سوی اسپانسر سرخپوشان شکل بگیرد.

در صورتی که این شرکت موفق به خرید 17 درصد سهام سرخپوشان شود، احتمالا یک صندلی هییت مدیره را هم خواهد گرفت اما در عین حال باید رقم نسبتا سنگینی را هم پرداخت کند.

از طرف دیگر نکته مهم این است که وزارت ورزش موافقات خود را با خرید سهام پرسپولیس به عنوان کنسرسیوم اعلام کرده و همین موضوع باعث شده تا احتمال شکل گیری یک ایتلاف برای تصدی بر مالکیت پرسپولیس بالا برود.

نکته مهم اینکه سهام پرسپولیس احتمالا به یک بانک خصوصی منتقل خواهد شد اما احتمال دارد خریداران دیگری هم پا جلو بگذارند تا بخشی از سهام را در اختیار بگیرند.

257 251

مشتری جدید پرسپولیس پیدا شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشتری جدید پرسپولیس پیدا شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشتری جدید پرسپولیس پیدا شد!"، کلیک کنید.