نصب دوربین مداربسته در محوطه کتیبه های گنجنامه همدان

آیت البرز/همدان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: به منظور جلوگیری از تخریب و آسیب به کتیبه های باستانی گنجنامه همدان در محوطه پیرامونی این کتیبه ها دوربین های مداربسته نصب شد.

محسن معصوم علیزاده یکشنبه 27 اسفند اظهارکرد: در راستای تامین امنیت و همچنین به جهت جلوگیری از تخریب و آسیب احتمالی این اثر، پیگیری های لازم در رابطه با تخصیص اعتبار برای خرید و نصب دوربین مداربسته انجام و صبح امروز دو دوربین ثابت و یک دوربین 360 درجه در این محوطه نصب شد.

وی افزود: پس از پیگیری های لازم و با انعقاد قرارداد با پیمانکار مربوطه نسبت به نصب دوربین ها در محوطه پیرامونی این اثر تاریخی اقدام شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: در حال حاضر این مجموعه تاریخی و اطراف آن به صورت شبانه روزی توسط همکاران یگان حفاظت مستقر در محل تحت کنترل است.

به گزارش آیت البرز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان، وی یادآور شد: این کتیبه ها در تاریخ 15 دی ماه سال 1310 به شماره 92 در لیست آثار ملی ایران به ثبت رسیده اند.

نصب دوربین مداربسته در محوطه کتیبه های گنجنامه همدان

پایان خبر آیت البرز 

نصب دوربین مداربسته در محوطه کتیبه های گنجنامه همدان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نصب دوربین مداربسته در محوطه کتیبه های گنجنامه همدان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نصب دوربین مداربسته در محوطه کتیبه های گنجنامه همدان"، کلیک کنید.