اجرای بیش از هزار متر مربع فرش گل در جنوب تهران

اجرای بیش از هزار متر مربع فرش گل در جنوب تهران

شهردار منطقه 17 با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار، گفت: یکی از این اقدامات اجرای فرش گل به متراژ هزار و 55 متر مربع گل کاری در سطح بوستان ها و میادین اصلی منطقه است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، رضا سیفی شهردار منطقه با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار، گفت: در راستای اجرای طرح استقبال از بهار  طی مدت اجرای این طرح، اقدامات خوب و مختلفی در سطح منطقه اجرا شده است که می توان به رنگ آمیزی جداره های شهری، شست و شو و نظافت کیوسک ها و ایستگاه های اتوبوس، کاشت گل و گیاه در بوستان ها و معابر، نصب و مرمت المان های مختلف جهت افزایش زیبایی بصری و نشاط شهروندان و نصب المان های نوروزی در میادین مهم اشاره کرد.

وی با اشاره به یکی از اقدامات زیبایی که در سطح شهر انجام می شود، تصریح کرد: یکی از این اقدامات قابل تحسین در این ایام که در سطح شهر تهران همچنین منطقه 17 اجرا می شود، اجرای فرش گل های رنگارنگ است که جلوه شهر را چندین برابر زیباتر می کند و منطقه را آماده استقبال از بهار طبیعت می کند.

شهردار منطقه 17، اظهار کرد: اجرای فرش گل و طراحی نقش و نگار در گلکاری انبوه، به همت عوامل اجرایی فضای سبز منطقه در سطح نواحی سه گانه متراژ هزار و 55 متر مربع اجرا شده است. 

سیفی با اشاره به گل های استفاده شده در فرش گل ها، گفت: در طراحی و اجرای این فرش گل ها، از گل های بنفشه، همیشه بهار، شب بو و گیاهان زینتی دیگر استفاده شده که این فرش گل ها در بوستان ها و میدان های اصلی منطقه اجرا شده است. 

 وی خاطرنشان کرد: در این گل کاری ها، از سبک فاخری در طرح و نقش گل های بهاری استفاده شده است تا زیبایی بصری شهر دو چندان شود.

پایان خبر آیت البرز/

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای بیش از هزار متر مربع فرش گل در جنوب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای بیش از هزار متر مربع فرش گل در جنوب تهران"، کلیک کنید.