چهره مادر تسو سریال جومونگ در دنیای واقعی/ عکس

به گزارش خبرگزاری آیت البرز، بیوگرافی کیون می ری : این (به کره ای:견미리 به انگلیسی: Kyeon Mi-ri) بازیگر و خواننده اهل کره جنوبی متولد 27 ژانویه 1965در سیول است. او به دلیل بازی در نقش ملکه ون هو در مجموعه تلویزیونی افسانه جومونگ شناخته شد.

به گزارش فرادید، همچنین به خاطر نقش خود در سریال جواهری در قصر در نقش ضد قهرمان اصلی فیلم بانو چویی معروف است و در سریال ایسان در نقش بانوهای گیونگ (مادر ایسان) ظاهر شده است.

بیوگرافی کیون می ری

کیون می ری، بازیگر، مدل و خواننده کره ای است که به زبان های کره ای، انگلیسی و ژاپنی تسلط دارد و فارغ التحصیل موسیقی از دبیرستان هنرهای سنتی است و تحصیلات خود را در در رشته باله در دانشگاه سجونگ نیمه کاره رها کرده اما تخصص زیادی در رقص کلاسیک و رقص باله دارد و بازی در تلویزیون کره را از سال 1984 آغاز کرده است.

وی که با نام مستعار گیونگ یانگ، مشهور است، سرگرمی اش شناست ،159 سانتی متر قد و 45 کیلوگرم وزن دارد و اجرای موفق او در مجموعه جواهری در قصر شهرت و محبوبیت فراوانی را در کشورهای شرق آسیا و جنوب شرق آسیا از جمله ژاپن، هنگ کنگ، چین، ویتنام، فیلیپین و سنگاپور برای او به همراه داشت.

همسر سابق کیون می ری، ایم یانگ گیو هم بازیگر بود. او در سال 1987 با او ازدواج کرد و از او صاحب دو دختر شد(لی یو بی و لی دا-این). اما در سال 1993 از وی جدا شد و در سال 1998 با لی هونگ هیون ازدواج کرد و حاصل این ازدواج، یک پسر به نام لی کی بک بود و لی هونگ هیون پس از این ازدواج، به طور قانونی، دو دختر همسر سابق وی را، به عنوان فرزندان خود پذیرفت ونام خانوادگی دو دختر او را، به نام خانوادگی خود (لی) تغییر داد.

او طی مصاحبه ای، پیشنهاد رد موسیقی سریال جواهری در قصر را انکار کرد و خاطرنشان کرد، درحقیقت، موسیقی این سریال، یک شاهکار است و گرچه سالهاست که در موسیقی، فعالیت دارد اما تابحال، شاهکار تنظیم نکرده است و این شایعه از پایه اشتباه است و هم چنین دربارهٔ نقش منفی خود، در این سریال، اعلام کرد:در طی سالهای فعالیتش، قبل از جواهری در قصر، تا به حال نقش منفی نداشته است و این کار، برایش حکم چالش بزرگ و جدی را داشت.

هم چنین اعلام کرد:پس از جواهری در قصر، بسیاری از تهیه کننده ها، نقش های منفی شان را به او پیشنهاد کردند؛ که برایش بسیار، هیجان انگیز بود.

و هم چنین او بایکوت شدن از طرف هوادارن را به خاطر آزارهایی که به شخصیت اصلی سریال (یانگوم) داده بود، انکار کرد و طبق گفته او، مردم آنقدر، بادرک هستند که فرق شخصیت حقیقی بازیگر را با نقش او، در مجموعه یا فیلم، درک کنند و در این مورد، دقیقاً برعکس، خیلی از هواداران، او را به خاطر موفقیت او در ایفای این نقش، تشویق کردندو طبق گفته اش، شخصیت بانو چویی را در این سریال، منفی نمی دید بلکه در نوع زندگی خودش، زیاد غرق شده بود و به هر حال، با ایفای این نقش، چهره اش در بسیاری از کشورها شناخته شد و هر چند، شخصیت های یانگوم و بانو هن در این سریال، دشمنان او بودند اما در بیرون این مجموعه، دوستان خوبی برای او هستند و به خصوص، لی یونگ آیه (هنرپیشه اصلی سریال و بازیگر نقش یانگوم) که بخاطر سختی و جدیت او در ایفای نقش، چیزهای زیادی از او یادگرفت، هم چنین گفته است که به تنوع نقش، خیلی علاقه دارد و بلافاصله پس از جواهری در قصر، یک نقش کمدی را ایفا کرد و به قول خودش، او از آشپزی لذت می برد و به یک چیز معتقد است که بچه ها دوست دارند دست پخت مادرشان را بخورند و به همین دلیل، آشپزی را کامل یادگرفته است و توانایی این کار را دارد که کیکی بپزد که بچه ها بعد از خوردن آن آرام شوند و دیگر سرو صدا راه نیندازند و توصیه می کند که بعضی از غذاهای کره ای فوق العاده هستند و همه پخت آنهارا یاد بگیرند.

او ترجیح می دهد برای تفریح به پارک و کنار دریا برود و بیشتر علاقه مند است به کشور سوییس مسافرت کند، به هیچ حیوانی علاقه ندارد و حتی از موش و مار به شدت، می ترسد.

65

در سال 2009 کیون می ری به همراه همسر خود (لی هونگ هیون) مظنون به معاملات نهانی شد و بخاطر دستکاری سهام، مورد بازرسی قرار گرفت و 55 هزار سهم به ارزش 900 میلیون وون، از مهندس زیستی برای راه اندازی FCB12 خرید؛ و پس از آن به اندازه 4/5 بیلیون وون به سرعت، پیشرفت کرد؛ و باعث شد او چهارمین شخص دارنده سهام در میان افراد مشهور شود. اما کیون می ری هرگونه خطایی را انکار کردو گفت: او حقیقتاً یک سرمایه گذار بود.

66

سریال ها

عشق انقلابی (2017) (tvn)

گونگ شیم زیبا (2016) (SBS)

دودوهارا (2014) (SBS Plus)

فقط عشق (2014) (SBS)

چه اتفاقی برای خانواده من افتاده؟ (2014) (KBS2)

عاشقان درخشان(2013)(MBC)

مامان شگفت انگیز(2013)(SBS)

گوام هو جون (2013) (MBC)

آسایش بدون فرزند(2012) (JTBC)

شاهزاده پشت بام(2012)(SBS)

دختر عزیز من (2011) (KBS2)

سه خواهر (2010) (SBS)

ایسان (مجموعه تلویزیونی)(2007)(MBC)

تازه عروس طلایی (2007) (SBS)

افسانه جومونگ(2006)(MBC)

مثل رودخانه روان شد (2006)(KBS1)

خواهران دریا (2005)(MBC)

خداحافظی غمناک (2005) (KBS2)

عشق و همدردی (2005) (SBS)

یک میلیون گل رز (2003) (KBS1)

جواهری در قصر(2003)(MBC)

جاه طلبی بزرگ (2002) (SBS)

با هم باشیم (2002) (KBS1)

مناقصه قلب ها (2001) (KBS1)

همه چیز دربارهٔ ایو (2000) (MBC)

آقای درست (1997) (KBS2)

قصر غربی (1995) (KBS2)

هان میونگ هویه (1994) (KBS2)

ملکه این هیون (1988) (MBC)

245245

چهره مادر تسو سریال جومونگ در دنیای واقعی/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چهره مادر تسو سریال جومونگ در دنیای واقعی/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چهره مادر تسو سریال جومونگ در دنیای واقعی/ عکس"، کلیک کنید.