افشای راز یک خرید شکست خورده شیاطین سرخ

افشای راز یک خرید شکست خورده شیاطین سرخ

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ میسون مانت در پنجره نقل وانتقالات تابستانی گذشته در انتقالی به ارزش کلی 60 میلیون پوند از چلسی به منچستریونایتد پیوست. انتقالی که برای هیچ کدام از دو طرف خوب نبوده است.

مانت تاکنون تنها 12بار برای شیاطین سرخ به میدان رفته و موفق شده 1 پاس گل نیز بدهد که عملکردی بسیار پایین تر از حد انتظارات است. هربار که مانت در ترکیب یونایتد در یک بازی لیگ برتر حضور داشته، آن ها یا شکست خورده اند یا مساوی کرده اند. او اکنون نیز پس از چهار ماه دوری، به تمرینات برگشته اما انتظار می رود پس از تعطیلات بازی های ملی بتواند بازی کند. البته که مانت کار بسیار سختی برای پیدا کردن جایگاه خود در ترکیب خواهد داشت.

به گزارش سامویل لاکهرست از منچستر ایونینگ نیوز؛ یک منبع نزدیک به یکی از بازیکنان منچستریونایتد ادعا کرده انتقال میسون مانت به منچستریونایتد به دلایل فوتبالی نبوده است. در آن مقطع لیورپول و آرسنال، هر دو به این بازیکن 25 ساله علاقه مند بودند.

یورگن کلوپ در پنجره نقل وانتقالات زمستانی گذشته با این بازیکن تماس گرفت و میکل آرتتا نیز گویا به افراد معتمد اطراف خودش گفته بود که این معامله تمام شده است اما در نهایت مانت به شیاطین سرخ پیوست. از طرفی یونایتد اعتقاد دارد در روند جذب مانت، توانسته 10 میلیون پوند کم تر از آنچه چلسی درخواست کرده بود را بپردازد و این پول را پس انداز کند.

257 251

افشای راز یک خرید شکست خورده شیاطین سرخ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افشای راز یک خرید شکست خورده شیاطین سرخ" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افشای راز یک خرید شکست خورده شیاطین سرخ"، کلیک کنید.