کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره

امیرمسعود عابدین: کیا K4 مدل 2025، برخی از نشانه های ظاهری مدل K3 معرفی شده در آگوست 2023 را به اشتراک می گذارد. K3 از K4 کوچکتر بوده و به عنوان جایگزین ریو شناخته می شود.

اطلاعات بیشتر درباره کیا K3 در مقاله با «ریو» سایپا خاطره دارید؟ جدیدترین مدل این ماشین شگفت انگیز را ببینید! /عکس وجود دارد.

کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره

طراحی کیا K4 با توجه به آنچه در تیزرها می بینیم، بسیار متفاوت از مدل سراتو به نظر می رسد. طراحی چراغ ها مانند K3 و K5، کشیده شده و اکنون دارای خطوط عمودی نیز هستند. ستون عقب عجیب و غریبی که در تصاویر جاسوسی و رندرها وجود داشت، اکنون تایید شده است.

کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره

دستگیره درهای عقب دیگر جایی که قرار است باشند نیستند و در بخش پایه ستون پنهان شده اند. طراحی دنباله شیشه درب عقب هم عجیب و متمایز به نظر می رسد. مطمیناً این یک رویکرد طراحی غیر متعارف است، اما جای تعجب نیست، چرا که کیا اخیراً در سبک طراحی خود جسورانه عمل کرده است.

کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره

K4 جدید بزرگتر از مدل سراتو یا فورته ای که قرار است جایگزین شود، به نظر می رسد. سدان های کیا اخیرا دستخوش تغییراتی در نامگذاری خود شده اند. مدل فعلی K5 قبلاً اپتیما نام داشت، در حالی که کادنزا به K7 تبدیل شد و سپس با K8 جایگزین شد. مدل استینگر که یک لیفت بک بود نیز از بین رفته است.

این سدان آینده احتمالاً رقیب هیوندای النترا خواهد بود که در اواسط سال 2023 موفق عمل کرد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در آیت البرز مراجعه کنید.

5858

کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره"، کلیک کنید.