هر روز ماه رمضان با یک داستان صوتی برای کودکان

هر روز ماه رمضان با یک داستان صوتی برای کودکان

واحد کودک و نوجوان موسسه منتظران منجی علیه السلام به مناسبت ماه مبارک رمضان هر شب یک قصه صوتی برای کودکان منتشر می کند.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری  آیت البرز، واحد کودک و نوجوان موسسه منتظران منجی علیه السلام به مناسبت ماه مبارک رمضان به انتشار مجموعه قصه های رمضان اقدام کرده است به این ترتیب که این قصه ها همه موضوعی مرتبط با ماه مبارک رمضان دارند و ذهن کودک را با روزه داری و ارتباط با خدا آشنا و مانوس می کنند.

این قصه ها به صورت صوتی تولید شده اند و از نخستین شب ماه مبارک رمضان هر شب یک قصه صوتی به صورت رایگان برای کودکان بارگذاری می شود و تا سی امین شب ماه مبارک کودکان یک قصه جدید صوتی خواهند داشت.

این برنامه جالب که سال گذشته هم توسط موسسه منتظران منجی اجرا و با استقبال مخاطبان مواجه شد، امسال نیز ادامه دارد و تا کنون به تعداد شب های گذشته از ماه مبارک قصه جدید منتشر شده است.

یکی از داستان های صوتی جذابی که امسال تولید و منتشر شده است، داستان مهمانی خاص است که می توانید آن را از اینجا بشنوید.

بقیه داستان های صوتی هم هر روز در سایت آیت البرز منتظر منتشرمی شود و علاقه مندان به استفاده از این داستان های صوتی رایگان می توانند به این آدرس مراجعه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هر روز ماه رمضان با یک داستان صوتی برای کودکان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هر روز ماه رمضان با یک داستان صوتی برای کودکان"، کلیک کنید.