کاهش 18 درصدی جرایم دارای ارزش مالی در کرمانشاه/امنیت باید در فضای حقیقی و مجازی پایدار باشد

کاهش 18 درصدی جرایم دارای ارزش مالی در کرمانشاه/امنیت باید در فضای حقیقی و مجازی پایدار باشد

به گزارش خبرنگار آیت البرز کرمانشاه، آیین تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی شهرستان کرمانشاه پیش از ظهر امروز چهارشنبه (23 اسفندماه) در مهمانسرای نیروی انتظامی کرمانشاه برگزار شد.

مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در این مراسم، اظهار کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تکریم و معارفه برای پویایی و تکامل یک مجموعه است.

وی افزود: از علیرضا دلیری تشکر ویژه را دارم که مرد روزهای سخت و با درایت باهوش و دارای شخصیت ویژه ای است و به همین دلیل از ایشان تشکر می کنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: دلیری به عنوان جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان ارتقاء درجه یافته است.

وی خاطرنشان کرد: معماری فراجای آینده را مد نظر داریم که متصدی این عنوان سردار رادان است، در این تغییر که در استان ما پیش از سایر استان ها آغاز شده بخشی با عنوان اجرای الگوهای خاص مقابله با جرم، پیشگیری از آن و اولویت قرار دادن رویکرد ایجابی بر رویکرد سلبی مد نظر است.

حاجیان تشریح کرد: این برنامه در سه فاز و سه دوره در حال اجرا و تاکنون موفقیت آمیز بوده است؛ ما با همکاری یکدیگر توانسته ایم رشد شتابان سرقت ها را متوقف کنیم.

وی اضافه کرد: در ابتدای سال سرقت ها 17 درصد رشد داشت که اگر با فرایند سابق پیش می رفتیم این آمار به 38 درصد می رسید، اما با همکاری همه نهادهای مرتبط رشد متوقف شد.

حاجیان افزود: متوقف کردن رشد جرایم نیاز به یک کار علمی و هدفمند دارد، هم اکنون به رشد منفی یک درصدی سرقت ها نسبت به سال گذشته رسیده ایم، همچنین سرقت هایی که ارزش مالی و تاثیر ذهنی بلند مدت دارند کاهش 18 درصدی داشته اند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: طرحی با عنوان «هر کلانتری یک شهر» راه اندازی شده، در این راستا هفت کلانتری در حال تجهیز هستند و حضور در کانون های تشکیل جرم در حال اجرا است.

وی ادامه داد: نسبت به سال گذشته در چهارشنبه سوری کمترین اتفاقات را داشته ایم و بر اساس الگوی «زمین به متر، زمان به ثانیه» پیش رفتیم.

حاجیان در پایان گفت: مردم کرمانشاه شایسته ترین مردم برای دریافت خدمات امنیتی هستند، ما باید آرامش و آسایش خود را فدای آرامش مردم کنیم، همچنین باید با بالا بردن هوش سازمانی امنیت مردم را همزمان در فضای حقیقی و مجازی تامین کنیم.

عوامل انتظامی حافظ امنیت مردم هستند

محمدرضا آمویی فرماندار کرمانشاه در این مراسم، اظهار کرد: 82 درصد جمعیت شهری استان در شهر کرمانشاه زندگی می کنند که با توجه به حجم جمعیت، گستردگی جرایم امری طبیعی است.

وی افزود: زحمات نیروی انتظامی فضای امنیتی را متفاوت می کند، هر فردی که در حوزه امنیت فعالیت کند شایسته لقب سرباز گمنام امام زمان (عج) است.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: زمانی که مردم در حال گذراندن زندگی عادی خود هستند، عوامل نظامی و امنیتی همواره امنیت مردم را حفظ می کنند.

وی ادامه داد: زیربنای هر اقدامی باید حوزه امنیت باشد که یکی از ارکان اصلی امنیت داخلی نیروی مقتدر انتظامی است، ما مسیولیت اجتماعی را از مردم نیز طلب می کنیم، زیرا پایداری امنیت با مردم است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش 18 درصدی جرایم دارای ارزش مالی در کرمانشاه/امنیت باید در فضای حقیقی و مجازی پایدار باشد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش 18 درصدی جرایم دارای ارزش مالی در کرمانشاه/امنیت باید در فضای حقیقی و مجازی پایدار باشد"، کلیک کنید.