اسلامی: پرتودهی محصولات کشاورزی برای اولین بار انجام می شود

در حاشیه جلسه هییت دولت؛

اسلامی: پرتودهی محصولات کشاورزی برای اولین بار انجام می شود

رییس سازمان انرژی اتمی از ساخت دو نیروگاه تا پایان دولت چهاردهم خبر داد و گفت: برای اولین بار پرتو دهی محصولات کشاورزی انجام خواهد شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، محمد اسلامی روز چهارشنبه – 23 اسفندماه – در حاشیه جلسه هییت دولت به خبرنگاران گفت: برای اولین بار پرتودهی به محصولات کشاورزی انجام خواهد شد و امید است در زندگی مردم دیده شود و از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به برنامه ریزی سازمان انرژی اتمی برای ساخت نیروگاه در کشور اظهار داشت: ساخت نیروگاه به 7 سال زمان نیازدارد و طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان دولت چهاردهم این دو نیروگاه را افتتاح خواهیم کرد.

رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه نیروگاه اتمی بوشهر در سال 1402 از نظر وانو (انجمن جهانی بهره برداران از نیروگاه های هسته ای) مقام اول بازدهی نیروگاه های اتمی شد، خاطرنشان کرد: همچنین در سال گذشته از 7 میلیارد کیلووات ساعت عبور کردیم و نیروگاه های اتمی نقش خود را به خوبی ایفا کردند و امید است سال آینده هم به این شکلی پیش برویم.

اسلامی: پرتودهی محصولات کشاورزی برای اولین بار انجام می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسلامی: پرتودهی محصولات کشاورزی برای اولین بار انجام می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسلامی: پرتودهی محصولات کشاورزی برای اولین بار انجام می شود"، کلیک کنید.