پرسپولیس دو دربی اولی برزیلی هم دارد

پرسپولیس دو دربی اولی برزیلی هم دارد

آفتاب نیوز :

بعد از جدایی یحیی گل محمدی و پس از آن ولسلی ننکا و محمد عسگری کادر فنی پرسپولیس در نیم فصل دوم دچار تغییراتی شد.

اوسمار ویرا جای یحیی گل محمدی را گرفت و با اینکه طی یک سال و نیم گذشته پنج بار دربی را به عنوان مربی تجربه کرده بود حالا فرصت این را دارد تا در این بازی بزرگ در نقش سرمربی حاضر باشد که قطعا برای او اتفاقی کاملا ویژه خواهد بود.

اما با توجه به دیگر تغییرات کادر فنی سرخ ها این تیم دو دربی اولی هم در کادر خود دارد بطوری که جورسی آنیسیو مربی دروازه بان ها و رافایل گونزالوس تولدو دستیار اوسمار برای اولین بار این مسابقه بزرگ را تجربه خواهند کرد.

البته تولدو قبلا در صنعت نفت آبادان حضور داشته و فضای فوتبال ایران را می شناسد یا جورسی در عربستان کار کرده و با فوتبال منطقه آشناست، اما حضو در دربی تهران به عنوان یک مربی برایشان تجربه ای تازه و اتفاقی جالب توجه خواهد بود.

گفتنی است در اسکواد بازیکنان پرسپولس نیز با توجه به نقل و انتقالات زمستانی عبدالکریم حسن، اوستون اورونوف، محمد خدابنده لو و ابوالفضل بابایی برای اولین بار این مسابقه بزرگ را تجربه خواهند کرد که باید دید در صورت حضورشان در میدان چقدر از اتمسفر این بازی انرژی مثبت می گیرند یا دچار استرس خواهند شد.

پرسپولیس دو دربی اولی برزیلی هم دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس دو دربی اولی برزیلی هم دارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس دو دربی اولی برزیلی هم دارد"، کلیک کنید.