توضیحات تامین اجتماعی درباره کسر از حقوق برخی از مستمری بگیران

توضیحات تامین اجتماعی درباره کسر از حقوق برخی از مستمری بگیران

سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای درباره کسر از حقوق برخی از مستمری بگیران این سازمان توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش آیت البرز، در این اطلاعیه پیرو کسورات انجام شده در واریز روز نخست حقوق برخی از بازنشستگان این سازمان (حروف الف) که با هدف سرمایه گذاری و واگذاری سهام یکی از شرکت ها، صورت پذیرفته آمده است: این سازمان ضمن حمایت از اقداماتی که در جهت منافع و صرف و صلاح بازنشستگان و ذی نفعان معزز تامین اجتماعی است؛ بر ضرورت اطلاع رسانی قبلی، کامل و مبتنی بر حق انتخاب داوطلبانه این قشر از هرگونه طرح مرتبط با ایشان تاکید می کند. لذا با دستور صادر شده توسط مدیرعامل سازمان و هماهنگی صورت گرفته با بانک های عامل و همچنین کانون عالی بازنشستگان، کسورات انجام شده که بدون اطلاع رسانی مکفی صورت پذیرفته بود، با قید فوریت به حساب کلیه مستمری بگیران گروه الف بازگشته است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: هرگونه برداشت، تحت هر عنوان از حساب نیز تا زمان اطلاع رسانی کافی و شفاف و ثبت نام داوطلبانه بازنشستگان که متعاقباً از طریق کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی اعلام می شود؛ متوقف شد.

براساس این اطلاعیه، پیش از این رییس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از واگذاری 52 درصد سهام پتروشیمی امیرکبیر به بازنشستگان خبر داده و گفته بود مستمری بگیرانی که به خرید این سهام تمایلی ندارند، می توانند با ارسال عدد 11 به شماره 9207772026 از خرید سهام انصراف دهند.

پایان خبر آیت البرز

توضیحات تامین اجتماعی درباره کسر از حقوق برخی از مستمری بگیران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیحات تامین اجتماعی درباره کسر از حقوق برخی از مستمری بگیران" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیحات تامین اجتماعی درباره کسر از حقوق برخی از مستمری بگیران"، کلیک کنید.