واکنش نتانیاهو به انتقاد رییس جمهور آمریکا از سیاست های او

واکنش نتانیاهو به انتقاد رییس جمهور آمریکا از سیاست های او

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به انتقاد جو بایدن از سیاست و رویکرد خود واکنش نشان داد و تاکید کرد وی اشتباه می کند.

به گزارش آیت البرز، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه رسمی «کان» در واکنش به اظهارات «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا که از سیاست های او انتقاد کرده بود، گفت: اگر بایدن گمان می کند که سیاست های من علیه اکثریت اسراییلی هاست یا به منافع اسراییل لطمه می زند، اشتباه می کند.

نتانیاهو مدعی شد اکثر صهیونیست ها اقدامات کابینه را در «نابودی» گردان های باقیمانده جنبش حماس تایید می کنند.

وی در ادامه ادعا کرد: اکثریت قریب به اتفاق اسراییلی ها از نظر من در رد هرگونه تلاش برای تحمیل یک کشور تروریستی فلسطینی بر ما حمایت می کنند.

نتانیاهو همچنین گفت آخرین کاری که رژیم صهیونیستی باید انجام دهد آوردن تشکیلات خودگردان فلسطین به غزه است.

بایدن بامداد یکشنبه در گفتگو با شبکه «ام اس ان بی سی» ضمن انتقاد از رویکرد نتانیاهو گفته بود: اقدامات فعلی نتانیاهو بیشتر به اسراییل ضرر می رساند تا سود آن.

رییس جمهور آمریکا در این مصاحبه گفته بود: اسراییل نمی تواند 30 هزار فلسطینی را به دلیل تعقیب حماس بکشد.

وی در اظهارات متناقضی گفته بود: نتانیاهو حق دارد از اسراییل محافظت کند و به حمله به حماس ادامه دهد اما او باید نسبت به جان بی گناهانی که کشته شده اند توجه بیشتری می داشت.

رییس جمهور آمریکا در ادامه سخنان خود بر حمایت نظامی و تسلیحاتی از رژیم صهیونیستی تاکید کرده بود.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش نتانیاهو به انتقاد رییس جمهور آمریکا از سیاست های او" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش نتانیاهو به انتقاد رییس جمهور آمریکا از سیاست های او"، کلیک کنید.