آزادی 50 زندانی با کمک طرفداران محسن چاوشی

آزادی 50 زندانی با کمک طرفداران محسن چاوشی

آفتاب نیوز :

به گزارش ستاد دیه کشور، سابقه تعامل محسن چاوشی با ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند اگر چه به سال ها دور بازمی گردد، اما امسال در شمار پرشورترین سال های همکاری این ترانه سرا و هنرمند در حوزه آزادی زندانیان غیربزهکار به حساب می آید که در نقطه پایانی این سطر حمایتی که هجدهم اسفند ثبت شد، زمینه رهایی 50 زندانی مرد و زن بدهکار در جرایم غیرعمد از زندان های سطح استان آذربایجان شرقی، یزد، فارس، مازندران و خوزستان فراهم آمد.

رقم بدهی این زندانیان مساعدت شده از پنج استان، رقمی افزون بر پنج میلیارد تومان بود، اما به همت نمایندگی های ستاد مردمی دیه و به طور ویژه اقدامات موثر کمیته های صلح و سازش بخش عمده ای از دیون خصوصی محکومان طی فرآیند آزادی زندانیان در قالب گذشت و ارایه دادخواست اعسار از رقم محکومٌ به کسر شد و با تامین باقیمانده 850 میلیون تومانی تعهدات این زندانیان غیرعمد از جانب طرفداران محسن چاوشی، جواز آزادی مددجویان یادشده صادر شد تا در آستانه ماه مهمانی خدا و در روز های منتهی به نورو، این محبوسان اغلب عایله مند به آغوش پر آیت البرز خانواده بازگردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آزادی 50 زندانی با کمک طرفداران محسن چاوشی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آزادی 50 زندانی با کمک طرفداران محسن چاوشی"، کلیک کنید.